Nowy Sącz. Trwa głosowanie w sprawie Budżetu Obywatelskiego. Co warto wiedzieć?

Nowy Sącz. Trwa głosowanie w sprawie Budżetu Obywatelskiego. Co warto wiedzieć?

Budżet Obywatelski, briefing, wiceprezydent Nowy Sącz Magdalena Majka

Nie w Sali Ratuszowej a Centrum Informacji Turystycznej w Nowym Sączu odbył się briefing prasowy z udziałem wiceprezydent Magdaleny Majki. Trwa głosowanie dotyczące Budżetu Obywatelskiego.

Głosowanie dotyczące złożonych projektów trwa od piątku (13 października). Na projekty można głosować do 20 października. Ważne: głosować można wyłącznie online na stronie internetowej www.bo.nowysacz.pl

– Wchodząc na tę stronę, w sposób bardzo przyjazny zostaniecie państwo poprowadzeni przez proces głosowania. Potrzebny jest telefon, na który otrzymuje się w trakcie procesu głosowania SMS z numerem potwierdzającym umożliwienie oddania głosu. Co bardzo ważne, na jeden numer telefonu można oddać tylko dwa głosy – mówi wiceprezydent Magdalena Majka.

W Nowym Sączu istnieje kilka punktów, w których można uzyskać wskazówki w trakcie całego procesu. Jednym z nich jest właśnie Centrum Informacji Turystycznej przy ulicy Szwedzkiej 2. Przypomnijmy. Kwota, jaka zostanie rozdysponowana w Budżecie Obywatelskim to niemal 4 miliony złotych. Co jeszcze warto wiedzieć na temat trwającego głosowania, które dotyczy Budżetu Obywatelskiego? Poniżej audio z briefingu (łączny czas trwania 8 minut, 42 sekundy).

Czytaj także: KO bierze drugi mandat w okręgu 14! Jest komplet wyników dla Nowego Sącza

Fot: Adrian Maraś