Nowy Sącz. Tragiczna śmierć sądeckiego prokuratora

Nowy Sącz. Tragiczna śmierć sądeckiego prokuratora

życie warte jest rozmowy, Prokurator Rejonowy w Nowym Sączu

Jak udało nam się ustalić, prokurator z Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu zmarł nagłą śmiercią. Do tragicznego zdarzenia miało dojść dzisiaj. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że dochodzenie ma wyjaśnić, czy była to śmierć samobójcza, czy ktoś się do niej przyczynił.

W Prokuraturze Rejonowej w Nowym Sączu usłyszeliśmy, że Prokurator Rejonowy Jarosław Łukacz nie będzie udzielał żadnych informacji. To samo usłyszeliśmy w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

– Policja nie udziela żadnych informacji w tej sprawie, odsyłamy do Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu – powiedziała naszej redakcji komisarz Justyna Basiaga, rzeczniczka prasowa KMP w Nowym Sączu.

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie za to dowiedzieliśmy się, że organem odpowiedzialnym za informowanie mediów w tej sprawie jest prokuratura krakowska. Tam znów usłyszeliśmy, że na obecną chwilę tamtejsza prokuratura nie prowadzi tej sprawy. Jednak nieoficjalnie u kilku niezależnych źródeł potwierdziliśmy informację o tragicznej śmierci zastępcy prokuratora rejonowego.

Więcej informacji w artykule:Nowy Sącz. Co dalej ze sprawą śmierci prokuratora? Rozważane są dwie drogi działania

WAŻNE!

Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym: 116 123
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111

Czynny od poniedziałku do piątku od godz. 14.00-22.00 (połączenie bezpłatne)

Kryzysowe Telefony Zaufania 116 123  i 116 111 powstały z myślą o osobach, które z różnych powodów nie mają możliwości bezpośredniego kontaktu z psychologiem.

Każdy z konsultantów posiada wyższe wykształcenie specjalistyczne – psychologiczne lub pokrewne oraz przeszedł cykl szkoleń z zakresu telefonicznej pomocy psychologicznej. 

Czytaj także: Z gór widać lepiej. Radny z zakazem stadionowym

życie warte jest rozmowy, Prokurator Rejonowy w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama