Nowy Sącz stolicą młodych liderów

O przyszłości Europy, młodych pokoleniach i budowaniu lepszego jutra, od dziś przez najbliższe cztery dni będą dyskutować młodzi liderzy, którzy z całej Europy przyjechali do Nowego Sącza. To właśnie tutaj, w siedzibie Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University rozpoczęła się trzynasta już edycja Forum Ekonomicznego Młodych Liderów.

400 reprezentantów przyszłych europejskich elit z aż 43 państw będzie wspólnie poruszać kwestie dotyczące m.in: gospodarki, innowacji i jej wpływu na rozwój państwa i jednostki oraz nowych technologii w informacji, komunikacji i kulturze. Będą odbywać się również liczne spotkania i warsztaty z praktykami biznesu.

 

- Forum staje się świętem naszego miasta i społeczności lokalnej. Poprzez swoją obecność tutaj, macie Państwo w tym swój udział, za co bardzo Wam dziękuję. Mamy satysfakcję, że możemy w Nowym Sączu gościć przyszłe elity z 43 państw. To wielka szansa także i dla nas, aby w przyszłości utrzymywać z Państwem relacje, bo to Wy będziecie kreować naszą przyszłą rzeczywistość globalną, i w przestrzeni europejskiej - powiedział zastępca prezydenta miasta Nowego Sącza, Wojciech Piech

MAGIK MAŁA

Wypowiedz się w tej sprawie