Nowy Sącz, Stary Sącz: Policyjna akcja przeciwko amatorom nocnych wyścigów. Rekordzista pruł 124/h

nocna akcja sądeckiej policji wymierzona przeciwko amatorom miejskich wyścigów

W miniony weekend  sądecka Policja przeprowadziła akcję na obwodnicach Nowego i Starego Sącza oraz w okolicy wielkopowierzchniowych parkingów – przy rondzie Solidarności (tzw. „jojko”), PARK&RIDE w Starym Sączu oraz przy galeriach handlowych.

W czasie działań, prowadzonych w godzinach wieczorno-nocnych, funkcjonariusze skontrolowali 240 pojazdów, ujawnili 238 wykroczeń, w tym, aż 166 dotyczących przekroczenia dopuszczalnej prędkości. Zatrzymali 14 dowodów rejestracyjnych za zły stan techniczny pojazdu, a w czterech przypadkach z uwagi na przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h zatrzymali kierującym prawo jazdy. Rekordzista jechał Alejami Piłsudskiego w Nowym Sączu, z prędkością 124 km/h, czyli przekroczył prędkość o 64 km/h – relacjonuje kom. Justyna Basiaga, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu

Kom. Basiaga uprzedza, że takie działania będą powtarzane przez policjantów cyklicznie.

Źródło: KMP Nowy Sącz

Czytaj też:

Podrożeją mandaty! Za prędkość wyższą o 30 od dozwolonej zapłacisz minimum 1,5 tysiąca

Nowy Sącz, Gorlice. We wtorek demonstracje „w obronie wolnych mediów i wolności słowa”

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.