Nowy Sącz: ,,Środy z książką” przez całe wakacje

Na miłośników książek, ale i na tych, którzy tej miłości w sobie jeszcze nie odkryli, przez całe wakacje czekają ,,Środy z książką”. Spotkania odbywają się co tydzień w Centrum Sądeckiego Seniora przy ulicy Jagiellońskiej 8 w Nowym Sączu.

W każdą środę pracownicy Sądeckiej Biblioteki Publicznej prezentują różne tematy związane z książkami i czytelnictwem.

– W planach są spotkania o naprawdę różnorodnej tematyce: „Literatura a film, czyli subiektywny przegląd książek zekranizowanych”, „Bronisława Rychter-Janowska, polska malarka związana z Sądecczyzną”, „Podróże w czasie i przestrzeni, czyli książka podróżnicza i biograficzna”, „Józef Zubrzycki, darczyńca biblioteki”, „Literatura kobieca i sensacyjna – nowości w bibliotece”…  Po sezonie urlopowym spotkania będą kontynuowane, a na ich ostateczny kształt duży wpływ będą mieli już sami uczestnicy – informują organizatorzy.

Spotkania rozpoczynają się o godzinie 11:00. Ich uczestnicy oprócz wymiany ,,książkowej wiedzy” mogą także z ,,pierwszej ręki” dowiedzieć się o wydarzeniach i imprezach w sądeckiej bibliotece, czy po prostu założyć własną kartę czytelnika, jeśli jeszcze nie są zapisani do SBP.

fot. Sądecka Biblioteka Publiczna im. Józefa Szujskiego

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.