Nowy Sącz: spektakl „Aktorzy” w Teatrze Nowym

Nowosądecki Teatr Nowy powraca ze spektaklem „Aktorzy” (22 kwietnia, sobota). Spektakl wprowadza widzów za kulisy artystycznego świata. Motto sztuki brzmi: świat jest teatrem, aktorami ludzie, którzy kolejno wchodzą i znikają.

Przedstawienie jest doskonałą okazją do ucieczki od szarej rzeczywistości, zwłaszcza jeśli powrót do poświątecznej codzienności okazał się zbyt bolesny – mówi Violetta Romul – Pomietło.

PROTEUSGASTRO2

Scenariusz i reżyseria przedstawienia to dzieło Krzysztofa Pomietło. Występują: Józef Więcławek, Dorota Wodzień, Paweł Kowalczyk, Wioletta Romul-Pomietło, Krzysztof Pomietło i inni.

Teatr zaprasza do swojej siedziby przy ul. Jagiellońskiej 36 w sobotę, 22 kwietnia. Początek spektaklu na scenie kameralnej o godzinie 18. Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu 731 606 627.

Źródło i fot. Teatr Nowy.

 

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Studio DTS

Jak firmie, w której pracuje 1500 osób, udaje się zapanować nad koronawirusem? Czy pandemia mocno zaszkodziła branży kolejarskiej? Na te i inne pytania odpowiada gość Studia DTS Zbigniew Konieczek, prezes spółki Newag w Nowym Sączu.

Najczęściej wyświetlane

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]