Nowy Sącz: służby ratunkowe zakończyły rok 2017 działaniem na ulicy Długoszowskiego

Nowy Sącz: służby ratunkowe zakończyły rok 2017 działaniem na ulicy Długoszowskiego

Kiedy większość przygotowywała się już do noworocznego odliczania, na ulicy Długoszewskiego w Nowym Sączu doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego. Przybyłe na miejsce służby ratunkowe zastały jednak pusty wrak pojazdu stojący na środku drogi, a osób podróżujących samochodem nie było w pobliżu. 

Do zdarzenia doszło 31 grudnia około godziny 23.40. Jak ustalono, samochód osobowy marki Toyota wypadł z drogi, uszkodził ogrodzenie przy jednej z posesji, a następnie uderzył w betonowy słup.

Kiedy na miejscu pojawili się strażacy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Biegonice , zniszczony pojazd znajdował się na środku drogi, całkowicie blokując ruch na ulicy.

Jak relacjonują druhowie, na miejscu zdarzenia nie było osób, które podróżowały samochodem, dlatego też konieczne było przeszukanie okolicy w celu znalezienia potencjalnych poszkodowanych. Strażacy kierowali też ruchem wahadłowym, zabezpieczyli rozlane płyny eksploatacyjne i usunęli pozostałości po kolizji z jezdni. Działania trwały ponad trzy godziny.

Policja badała okoliczności zdarzenia.

fot. PSP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook