Fatalny dzień na drogach. Potrącona 17-latka i dwie inne osoby w szpitalu

Dzisiejszy dzień, szczególnie jego początek na drogach Sądecczyzny był bardzo ciężki. Między godz. 7:00 a 8:00 rano doszło do trzech wypadków w Nowym Sączu, Królowej Polskiej i Boguszy, w których ucierpiały trzy osoby, między innymi 17-letnia dziewczyna, którą potrącił samochód. 

wsb3

W Nowym Sączu przy ul. Nawojowskiej czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe : Fiat Doblo i Renault Kangoo. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby, które przetransportowano do szpitala. Na miejscu zdarzenia przez prawie dwie godziny pracowały zastępy z JRG nr 1 i 2 w Nowym Sączu.

W Boguszy samochód, który wpadł w poślizg potrącił 17 letnią dziewczynę i wjechał do przydrożnego rowu. W wypadku poważnie  poszkodowana została dziewczyna. Na miejscu udzielono jej pierwszej pomocy, a następnie przewieziono do szpitala. Miejsce zdarzenia zabezpieczały zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Bogusza oraz OSP Królowa Górna.

Praktycznie w tym samym czasie również w Boguszy samochód osobowy marki Citroen uderzył w drzewo. Na szczęście kierująca pojazdem nie odniosła poważnych obrażeń i o własnych siłach wydostała się z samochodu. Samochód wyciągnięto z rowu z pomocą wyciągarki. Do zdarzenia zdyscyplinowano JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Bogusza oraz OSP Królowa Górna.

Do wszystkich użytkowników dróg apelujemy o szczególną ostrożność szczególnie teraz w okresie zimowym, kiedy nawierzchnie są śliskie, a w godzinach porannych jest bardzo słaba widoczność. Apelujemy również do pieszych, aby pamiętali o odblaskach.

fot. PSP Nowy Sącz

 

 

ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]