Nowy Sącz: skrzyżowanie 29 Listopada i Nawojowskiej będzie zamknięte. Na Westerplatte – zmiana

Nowy Sącz: skrzyżowanie 29 Listopada i Nawojowskiej będzie zamknięte. Na Westerplatte – zmiana

Nowy Sącz, ul. Jagodowa

Od wtorku (1 marca) zamknięte będzie skrzyżowanie ulic Traugutta-Nawojowska-29 Listopada w Nowym Sączu, a na ulicy Westerplatte już dziś zmieniły się zasady ruchu.

Jeśli aura będzie sprzyjała pracom drogowym, otwarcie skrzyżowania nastąpi 6 marca. Zmiany w tym miejscu spowodowane są budową odcinka kanalizacji deszczowej i włączenia jej do studni zlokalizowanej w ul. 29 Listopada. Planowane jest pozostawienie prawoskrętu z ul. 29 Listopada w ul. Nawojowską i utworzenie lewoskrętu z ul. Nawojowskiej w ul. 29 Listopada.

  • Ulica Traugutta będzie zamknięta od skrzyżowania z ul. Krokowskiego i ul. Żulińskiego do skrzyżowania z ul. Nawojowską (zachowany będzie dojazd do posesji).
  • Dojazd do posesji i zakładów zlokalizowanych przy ul. Nawojowskiej (na odcinku od ul. Kolejowej do ul. Traugutta) będzie możliwy od ul. Kolejowej.

Już dziś (28 lutego) od godziny 8. zmieniono organizację ruchu na ul. Westerplatte, w związku z przebudową ulicy oraz robotami ziemnymi realizowanymi na zlecenie Sądeckich Wodociągów.

Zmiana polega na:

  • zamknięciu dla ruchu odcinka ulicy Westerplatte na długości robót,
  • wyznaczenie objazdów ulicami: Lwowską, Nowochruślicką, Sucharskiego, Batalionów Chłopskich, Broniewskiego.

W ramach zamkniętego odcinka ulicy będzie możliwy dojazd i dojście do posesji.

remont

 

remont

 

Czytaj też:

 

 

Share on twitter
Share on facebook