Nowy Sącz. Sądecki Dzień Mózgu połączył pokolenia

Nowy Sącz. Sądecki Dzień Mózgu połączył pokolenia

Sądecki Dzień Mózgu

Sądecki Dzień Mózgu już za nami. Sobotnie wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem, a na warsztatach i prelekcji pojawiły się osoby w każdym wieku. Organizatorami akcji były inicjatywy społeczneSilne Babki oraz fundacja „Tu i teraz. Oswajamy Alzheimera”.

Jak zapowiadaliśmy TUTAJ, w sobotę od godziny 10:00 do 17:30 w sali przy Placu Dąbrowskiego w Nowym Sączu na sądeczan czekali specjaliści.

Elżbieta Młynarczyk z Akademii Edukacji i Coachingu poprowadziła warsztaty dla dzieci i ich rodziców pod hasłem „Jak wspierać mózg od najmłodszych lat”. Psycholog Krzysztof Wołoszczuk wygłosił prelekcję dotyczącą biofeedbacku, czyli treningu funkcji poznawczych i zdolności koncentracji.

Natomiast warsztaty pod nazwą „Metody i techniki radzenia sobie z trudnymi objawami demencji”, poprowadziła Iwona Przybyło – wiceprezes Dementia Action Alliance Polska, magister pielęgniarstwa, absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu na kierunku pielęgniarstwo Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, specjalistka Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki, dyplomowana terapeutka zajęciowa, coach i trenerka.

Wszyscy chętni mogli skorzystać też z darmowych konsultacji z pracownikiem socjalnym specjalizującym się w obszarze świadczeń oraz porozmawiać z psychologami i osobami prowadzącymi warsztaty.

fot. Arbresha Goranci

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.