Nowy Sącz. Rusza remont ulicy Młyńskiej

Jutro (25 sierpnia) rozpocznie się pierwszy etap przebudowy ulicy Młyńskiej w Nowym Sączu. Od godziny 8:30 będzie ona zamknięta dla ruchu.

W trakcie robót możliwy będzie dojazd i dojście do posesji. Pozostali kierowcy będą musieli korzystać z objazdów. Od strony ronda będzie można przejechać ulicami: Kilińskiego, Husarską, Rejtana i Długosza, natomiast od strony ul. Długosza ulicami Rejtana, Husarską i Kilińskiego. Jak informują przedstawiciele Urzędu Miasta: ,,organizacja ruchu przewiduje możliwość przejazdu z ul. Rejtana przez ul. Śniadeckich w stronę ronda”.

Zamknięcie ul. Młyńskiej to nie jedyna zmiana, jaka nastąpi w tamtym rejonie w związku z prowadzonym remontem. Ul. Matejki od strony ul. Długosza będzie bez przejazdu ze zmianą organizacji ruchu na dwukierunkowy. Tak samo będzie od strony ul. Mickiewicza. Z kolei ul. Śniadeckich pozostanie jednokierunkowa, ale skręcić z niej w ulicę Młyńską będzie można tylko w prawą stronę. Ponadto od ronda będzie można wjechać na ul. Młyńską tylko do szpitala na SOR.

fot. ilustr. Google Street View

Czytaj też: Lipie. Zderzenie auta ciężarowego z osobówką ciągnącą przyczepę z łódką

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.