Nowy Sącz. Robert Ruchała wraca do klatki KSW. Gala już w sobotę w Ergo Arenie

Nowy Sącz. Robert Ruchała wraca do klatki KSW. Gala już w sobotę w Ergo Arenie

Robert Ruchała, KSW,

Robert Ruchała z Nowego Sącza zmierzy się z Patrykiem Kaczmarczykiem podczas sobotniej (11 maja) gali XTB KSW 94. Wydarzenie odbędzie się w hali Ergo Arena Sopot/Gdańsk. Tym samym dojdzie do drugiego zawodowego starcia obydwóch wojowników. Tego samego wieczoru Artur Szpilka zmierzy się z Arkadiuszem Wrzoskiem a Adrian Bartosiński z Andrzejem Grzebykiem.

Sądecki zawodnik już raz pokonał Patryka Kaczmarczyka, zadając mu pierwszą porażkę w KSW. Pojedynek odbył się w 2021 roku podczas gali KSW 64. Premierowa runda minęła pod dyktando Ruchały. Zawodnicy rozpoczęli od kopnięć, ale po chwili walka toczyła się w parterze. Ruchała sprowadzał Kaczmarczyka za każdym razem, gdy ten próbował przenieść walkę do stójki. Druga runda rozpoczęła się od aktywności i naporu Kaczmarczyka. W pewnym momencie zawodnik z Nowego Sącza obalił przeciwnika, zyskując kolejne punkty u sędziów. Najbardziej wyrównana była trzecia odsłona, ale i ta część pojedynku zakończyła się zwycięstwem zawodnika z Nowego Sącza. Robert Ruchała wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

W najbliższą sobotę odbędzie się rewanż Ruchała vs Kaczmarczyk, ale nie będzie to jedyne rewanżowe starcie tego wieczoru. Miejscowi kibice czekają na ponowną konfrontację Adriana Bartosińskiego z Andrzejem Grzebykiem. Poniżej pełna karta walk:

Adrian Bartosiński vs. Andrzej Grzebyk
Arkadiusz Wrzosek vs. Artur Szpilka
Robert Ruchała vs. Patryk Kaczmarczyk
Ahmed Vila vs. Kacper Formela
Michał Michalski vs. Bartosz Leśko
Ricardo Prasel vs. Štefan Vojčák
Daniel Tărchilă vs. Dawid Kareta
Filip Stawowy vs. Ivan Vitasović
Adrianna Kreft vs. Mafalda Carmona
Patryk Tołkaczewski vs. Michał Turyński

Czytaj także: Polska Noc Kabaretowa i Stand-up Festival 2024 już tego lata w Nowym Sączu

Fot. Robert Ruchała / Facebook

Reklama