Drugi dzień urodzin Barciczanki

Drugi dzień urodzin Barciczanki

Barcice wczoraj rozbrzmiewały ludową muzyką. Drugi dzień festynu z okazji 70-lecia LKS Barciczanka swoim występem uświetnili Starosądeczanie.

W niedzielę, która była drugim dniem jubileuszu na przybyłych gości czekało wiele atrakcji. Na stadionie odbył się turniej młodszych trampkarzy oraz zaproszonych gości. W rywalizacji wzięły udział drużyny trampkarzy z klubów : Sandecja, Dunajec, Poprad Rytro i Barciczanka.

O godzinie 15. na stadionie rozpoczął się występ zespołu regionalnego „Starosądeczanie”. Piękne stroje, wspaniała choreografia i muzyka zachwyciły zebraną publiczność. Zespół zaprezentował program artystyczny przedstawiający zwyczaje Lachów. Przy akompaniamencie kapeli składającej się z muzyków grających na charakterystycznych dla składu Lachowskiego instrumentach : trąbce, klarnecie, kontrabasie oraz skrzypcach, zespół zaprezentował tradycyjne tańce: siadany, surok, cięta polka czy sztajer.

Po występie organizatorzy zaprosili gości na zabawę prowadzoną przez DJ-a. Przed Barciczanką otworzył się nowy rozdział w historii klubu, i oby dalsze lata działalności były równie udane jak miniony weekend.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.