Nowy Sącz. Potrącenie na pasach. Policja szuka świadków

Nowy Sącz. Potrącenie na pasach. Policja szuka świadków

poszukiwanie świadków potrącenia, Nowy Sącz, KMP

Sądecka Policja poszukuje świadków potrącenia pieszego, do którego doszło w środę 30 marca około godziny 16:30 na ul. Ignacego Paderewskiego w Nowym Sączu. 

Kierowca Toyoty Avensis, jadąc w kierunku ul. Barskiej, potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych 87-latka. Senior został ranny i trafił do nowosądeckiego szpitala. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Policja próbuje wyjaśnić okoliczności zdarzenia.

,,W związku z zaistniałą sytuacją zwracamy się z prośbą o kontakt do ewentualnych świadków tego zdarzenia lub osób, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na ten temat. Każda informacja w tej sprawie może przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności i przyczyn tego zdarzenia” – dodaje komisarz Justyna Basiaga, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje, zadzwoń pod nr: 47 833 46 30 (oficer dyżurny – całodobowo), 47 833 41 51 (sekretariat Wydziału Kryminalnego – w godzinach 7:30-15:30) lub 47 833 42 64 (policjant prowadzący sprawę).

Fot. KMP w Nowym Sączu 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.