Gościniec Galicyjski zakończył działalność. Co dalej z usługami na terenie Miasteczka?

Gościniec Galicyjski zakończył działalność. Co dalej z usługami na terenie Miasteczka?

Miasteczko Galicyjskie Nowy Sącz

Miasteczko Galicyjskie w Nowym Sączu utraciło dotychczasowego dzierżawcę z zakresu hotelarsko – gastronomicznego. Gościniec Galicyjski zakończył działalność z dniem 31 października. Co dalej z tak lubianym przez sądeczan miejscem?

Robert Ślusarek (dyrektor Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu) przyznaje w rozmowie z naszą redakcją, że zostanie ogłoszony nieograniczony przetarg. Ma do tego dojść w przeciągu najbliższego miesiąca.

– Myślę, że za trzy, może cztery tygodnie ogłosimy przetarg. Niewykluczone, że uda nam się to uczynić wcześniej. Najpierw musimy przeprowadzić inwentaryzację, przyjąć raport. Następnym krokiem będzie ogłoszenie przetargu. Miejsce jest atrakcyjne, dlatego sądzę, że potencjalni dzierżawcy będą składać swoje oferty – mówi w rozmowie z naszą redakcją dyrektor Robert Ślusarek.

Na ten moment trudno określić dokładną datę powrotu usług hotelarsko – gastronomicznych na terenie Miasteczka Galicyjskiego w Nowym Sączu. Miejsce tętniło życiem, było chętnie odwiedzane przez turystów i sądeczan. Dyrektor Robert Ślusarek nie wyklucza, że nowy dzierżawca będzie mógł rozpocząć działalność już wczesną wiosną.

Czytaj także: Właściciel „Miasteczka Multimedialnego” obiecuje: w lutym lub w marcu dowiemy się co dalej

Fot: miasteczko-galicyjskie.pl

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama