Nowy Sącz: okazja! Rozdają bony na prawo jazdy i na szkolenia

Mieszkasz, uczysz się lub pracujesz w Małopolsce? Masz ukończone 18 lat i na koncie tylko maturę? A może ukończyłeś 50 rok życia, jesteś zatrudniony lub prowadzisz własny biznes? To projekt dla Ciebie!

27 kwietnia (czwartek) w siedzibie Zespołu Szkół Samochodowych przy ul. Rejtana 18 w Nowym Sączu, w godz. od 15 do 18 odbędzie się spotkanie promujące projekt „Kierunek kariera”.

– Projekt dedykowany jest osobom powyżej 18. roku życia, które mieszkają w Małopolsce i pracują, oraz powyżej 50. roku życia, niezależnie od wykształcenia. Projekt polega na przyznawaniu bonów pozwalających na skorzystanie z oferty szkoleniowej. Będzie można bez obciążenia dla portfela zrobić kursy zawodowe, komputerowe, zdobyć prawo jazdy – mówi Michał Mółka ze Stowarzyszenia Orion.

Każdy, kto weźmie udział w projekcie, otrzyma 2700 zł i zadecyduje, które szkolenie wybrać.

Na pytania ewentualnych kandydatów będą odpowiadali  pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy, wydziału zamiejscowego w Nowym Sączu 27 kwietnia. 

Fot. Ilustracyjne – pixabay, AM.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.