Nowy Sącz. Ogłoszono nabór projektów do budżetu obywatelskiego

Nowy Sącz. Ogłoszono nabór projektów do budżetu obywatelskiego

Jaka nowa atrakcja pojawi się na Twoim osiedlu? Otwarta siłownia? Ścieżka rowerowa, a może coś dużo większego? Wszystko zależy od Ciebie i Twoich sąsiadów! Już od dzisiaj można składać projekty do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego. Kwota przeznaczona do podziału w 10. edycji została wyznaczona na ponad 4 miliony złotych. Zatem rusz głową i spełniaj marzenia swoje i ludzi z Twojego osiedla.

Od dzisiaj do 3 czerwca (poniedziałek) można składać projekty w ramach budżetu obywatelskiego Nowego Sącza. Kwota do podziału to 4 100 100 złotych. Podzielono ją po połowie na projekty ogólnomiejskie i projekty osiedlowe które będą realizowane na konkretnych osiedlach miasta.

Wnioski można składać zarówno w wersji elektronicznej systemie Budżet Obywatelski Nowy Sącz 2025 na stronie www.bo.nowysacz.pl oraz papierowej – wraz z niezbędnymi załącznikami. Można również skorzystać z pomocy pracowników miasta konsultując swój pomysł i projekt, aby miał on maksymalne szanse na realizację.

Wszelkie szczegółowe informacje odnośnie harmonogramu, możliwych konsultacji, podziału środków na konkretne osiedla oraz potrzebne formularze do pobrania znajdują się TUTAJ.

 

 

fot. Adrian Maraś

Czytaj też:

Nowy Sącz. W weekend studenci przejmą miasto! [ZAPOWIEDŹ]

Reklama