Nowy Sącz: motocykliści zostaną Mikołajami. Ty też możesz!

Nowy Sącz: motocykliści zostaną Mikołajami. Ty też możesz!

Forum motocyklowe motosacz.pl organizuje zbiórkę mikołajkowych prezentów dla dzieciaków z najuboższych sądeckich rodzin. Akcja właśnie się rozpoczęła. 

– W ubiegłym roku udało nam się zebrać 2400 paczek, które rozwoziliśmy przez 12 dni. Motocykliści w tych dniach ściągnęli przysłowiowe „skóry” i specjalnie dla najmłodszych przebierali się w stroje Mikołajów. W tym roku będzie podobnie i mamy nadzieje, ze paczek również będzie dużo  – mówi Tomasz, jeden z organizatorów zbiórki.

Tegoroczna akcja pod hasłem Motomikołaje, motocykliści dzieciom dedykowana jest dzieciakom z rodzin, którym trudno wiązać koniec z końcem, najbardziej potrzebującym pomocy. Podarki można składać już od dzisiaj w Pasażu Grodzkim.

– Paczki można przynosić na Pasaż Grodzki do boksu nr 2 lub 18 i tam je zostawiać, a następnie zostaną one przewiezione do Świniarska. Tam jeden z motocyklistów udostępnił nam pomieszczenie na mikołajowy magazyn, z którego podarki trafią one do potrzebujących dzieciaków – dodaje Pan Tomasz.

Każdy kto chce włączyć się do akcji może przynieść zabawki, słodycze, artykuły szkolne i inne rzeczy które mają szansę sprawić dzieciom radość.

Dla osób, które nie mają możliwości dostarczenia paczek we wskazane miejsce jest przewidziane inne rozwiązanie. Organizatorzy proszą takie osoby o kontakt telefoniczny, bądź mailowy. Paczka może być odebrana osobiście przez motocyklowych Mikołajów.

****

Osoby, które mają dodatkowe pytania prosimy o kontakt z organizatorami zbiórki:

Tomek: 512 391962

Krzysiek: 605 157 547

Sławek: 792 063 963

[email protected]motosacz.pl

fot. motosacz.pl

 

Share on twitter
Share on facebook