Nowy Sącz: motocykle, wyrąbane burgery i 4 Szmery z ciągnika

Nowy Sącz: motocykle, wyrąbane burgery i 4 Szmery z ciągnika

Już jutro w Nowym Saczu  paradne i pyszne święto! Paradne – bo rozpocznie się korowodem aut i motocykli , a pyszne – bo będzie okazja rozsmakować się w… wyrąbanych burgerach. O godz. 16.  Motocyklowe Otwarcie Sezonu Letniego!

Jeżeli jesteś fanem motoryzacji, lubisz posłuchać dobrej muzyki, dzielić się dobrą energią z innymi ludźmi i przy okazji – zjeść smacznie –
– nie może Cię zabraknąć!  Nieczęsto możemy zobaczyć w naszym mieście kolumnę samochodów, w której jedzie ciągnik siodłowy z naczepą, a  naczepa jest jednocześnie … estradą. Z takiej estrady zagra zespół 4 Szmery.

Przekonaliśmy Cię?

Nie szukaj wymówek, tylko pojaw się jutro (12 czerwca ) na sądeckim „jojku” przy ul. Piłsudskiego. Korowód wyruszy z tego miejsca o godz. 16. i przejedzie ulicami Prażmowskiego i Lwowską do Rynku, a później, po krótkim odpoczynku będzie jazda przez Dunajewskiego, Jagiellońską, Aleje Wolności, Batorego, Limanowskiego, Królowej Jadwigi na Kilińskiego…

Meta korowodu zaplanowana została w okolicach Stacji paliw Circle K, gdzie motocykliści będą otwierać nową gastronomiczną „miejscówkę” z wyrąbanymi burgerami” – LumberJacks  dla prawdziwych mężczyzn. Drogie Panie, niech to Was nie zniechęca! Pokażcie że żaden burger Wam nie straszny 😉

Dla naszych Czytelników mamy w upominku od organizatorów dwa zaproszenia na darmowy posiłek w LumberJacks. Aby zdobyć jedno z nich wystarczy przekonać nas, że właśnie dopadł Cię wyrąbany głód…;)

Na zgłoszenia czekamy dziś do godz. 18 – pod linkiem do informacji o imprezie zamieszczonym na Facebookowym profilu DTS.

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.