Nowy Sącz: motocykle, wyrąbane burgery i 4 Szmery z ciągnika

Już jutro w Nowym Saczu  paradne i pyszne święto! Paradne - bo rozpocznie się korowodem aut i motocykli , a pyszne - bo będzie okazja rozsmakować się w... wyrąbanych burgerach. O godz. 16.  Motocyklowe Otwarcie Sezonu Letniego!

Renault2

Jeżeli jesteś fanem motoryzacji, lubisz posłuchać dobrej muzyki, dzielić się dobrą energią z innymi ludźmi i przy okazji - zjeść smacznie -
- nie może Cię zabraknąć!  Nieczęsto możemy zobaczyć w naszym mieście kolumnę samochodów, w której jedzie ciągnik siodłowy z naczepą, a  naczepa jest jednocześnie ... estradą. Z takiej estrady zagra zespół 4 Szmery.

Przekonaliśmy Cię?

Nie szukaj wymówek, tylko pojaw się jutro (12 czerwca ) na sądeckim "jojku" przy ul. Piłsudskiego. Korowód wyruszy z tego miejsca o godz. 16. i przejedzie ulicami Prażmowskiego i Lwowską do Rynku, a później, po krótkim odpoczynku będzie jazda przez Dunajewskiego, Jagiellońską, Aleje Wolności, Batorego, Limanowskiego, Królowej Jadwigi na Kilińskiego...

Meta korowodu zaplanowana została w okolicach Stacji paliw Circle K, gdzie motocykliści będą otwierać nową gastronomiczną "miejscówkę" z wyrąbanymi burgerami" - LumberJacks  dla prawdziwych mężczyzn. Drogie Panie, niech to Was nie zniechęca! Pokażcie że żaden burger Wam nie straszny 😉

Dla naszych Czytelników mamy w upominku od organizatorów dwa zaproszenia na darmowy posiłek w LumberJacks. Aby zdobyć jedno z nich wystarczy przekonać nas, że właśnie dopadł Cię wyrąbany głód...;)

Na zgłoszenia czekamy dziś do godz. 18 - pod linkiem do informacji o imprezie zamieszczonym na Facebookowym profilu DTS.

 

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.