Nowy Sącz. Młoda złodziejka w rękach policjantów

Nowy Sącz. Młoda złodziejka w rękach policjantów

cela

Od końca stycznia policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu prowadzili kilka spraw kradzieży, które miały miejsce w jednej z galerii handlowych w Nowym Sączu. Jak się okazało, za przestępstwami stoi jedna kobieta.

Funkcjonariusze ustalili, że 24-latka odpowiada za 5 kradzieży sklepowych, do których doszło od 30 stycznia do 11 marca. Kobieta wynosiła bez płacenia między innymi markowe kosmetyki, gry planszowe oraz klocki. Podczas ostatniej ,,akcji” w drogerii jej łupem padły 73 tusze do rzęs i 2 elektryczne szczoteczki do zębów o łącznej wartości ponad 5 tys. złotych.

– Kilka dni temu podejrzewana mieszkanka Nowego Sącza została zatrzymana. W toku dalszych czynności okazało się, że kobieta swoją przestępczą działalnością naraziła poszkodowanych na łączne straty w wysokości niemal 8 tys. złotych – informuje Aneta Izworska z KMP w Nowym Sączu.

24-latce przedstawiono zarzut popełnienia pięciu kradzieży, za co grozi jej do 5 lat więzienia. Funkcjonariuszom udało się już odzyskać część skradzionych przedmiotów i trafiły one z powrotem do sklepów.

fot. ilustr. KMP w Nowym Sączu

Czytaj też: Dramat w Starym Sączu. Mężczyzna zginął w pożarze

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.