Nowy Sącz: miasto chce zaprzyjaźnić się z przedsiębiorcami

Nowy Sącz: miasto chce zaprzyjaźnić się z przedsiębiorcami

24 sierpnia, sądeccy przedsiębiorcy będą mieli szansę dowiedzieć się jakie działania podejmuje prezydent miasta, by wspomóc lokalny biznes. Na konferencji, która odbędzie się w sali reprezentacyjnej ratusza o godz. 11, poruszone zostaną także zagadnienia związane z prowadzeniem jednoosobowej działalności gospodarczej, kwestiami dziedziczenia, pozyskiwaniem pieniędzy na rozwój biznesu oraz wykorzystaniem najnowszych trendów w komunikacji internetowej w budowaniu wartości firmy.

Na konferencję, którą organizuje prezydent miasta Ryszard Nowak oraz prezes stowarzyszenia Vesna Bożena Malaga – Wrona, zaproszeni zostali eksperci różnych dziedzin gospodarki, a uczestnicy konferencji będą mieli szansę uzyskać bezpłatne porady.

O nowych rozwiązaniach podejmowanych przez samorząd i wspierających rozwój przedsiębiorczości będzie mówił Jerzy Gwiżdż, zastępca prezydenta oraz Alina Marek, dyrektor Wydziału Przedsiębiorczości i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miasta.

Magdalena Wojdała, prawniczka specjalizująca się w sukcesji majątkowej, podejmie problematykę związaną z sukcesją gospodarczą oraz zagrożeniami i wyzwaniami, które stoją przed przedsiębiorcami prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą.

Gdzie szukać i jak skutecznie sięgać po pieniądze na rozwój przedsiębiorstwa – wyjaśni Michał Golemo, ekspert w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych, w tym funduszy unijnych, natomiast jak budować wartość firmy na pokolenia z wykorzystaniem najnowszych trendów w komunikacji internetowej – opowie Micha Krzak, ekspert ds. marketingu,

Organizatorzy zaplanowali również czas na rozmowy i wymianę doświadczeń podczas lunchu, który zakończy konferencję.

fot. pixabay.com

Targi Edukacja, Kariera, Przyszłość

REPERTUAR KINA SOKÓŁ

Reklama