Nowy Sącz. Ludzie czytają ich książkę i dzieją się cuda

Nowy Sącz. Ludzie czytają ich książkę i dzieją się cuda

Czerwiccy

Rok temu (19 czerwca 2020) ukazała się książka „Nie jesteś skazany” wydawnictwa RTCK autorstwa Grzegorza i Renaty Czerwickich. To powieść „nie z tego świata”, która pokazuje niezwykłą przemianę współautora. Grzegorz 12 lat spędził w więzieniu. Pierwsze wyjście zakończył na śmietniku, ćpając i pijąc, drugie – było już wyjściem na prostą.

Ta książka to gotowy scenariusz na film, niemniej to, co wydarzyło się w rok od jej pojawienia się na rynku, to materiał na niekończący się serial, który wciąga mocniej niż narkotyk. I o tym opowiadają w programie GLG Czerwiccy, którzy są laureatami 6. miejsca tegorocznej edycji rankingu Genialni Lokalni Globalni im. Danuty Szaflarskiej.

Bestseller

Nagroda trafia do nich również za drugą książkę, autorstwa już samej Renaty – „Z braku rodzi się lepsze” (RTCK). To jedyna autobiografia-wywiad ze znanym rekolekcjonistą śp. ks. Piotrem Pawlukiewiczem. Kilka dni temu ukazało się kolekcjonerskie wydanie, zawierające m.in. audiobook tego bestselleru, gdzie w rolę Renaty Czerwickiej wciela się Małgorzata Kożuchowska, a słowa ks. Piotra odtwarza Dariusz Odija. O równie niezwykłej historii związanej z powstaniem tego wydania dowiecie się, oglądając tę rozmowę:

Oglądaj również inne odcinki programu Genialni Lokalni Globalni, w którym prezentujemy znanych Sądeczan działających na szeroko rozumianym polu kultury:

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Nowel

Kiedy zobaczysz ten film na pewno zagłosujesz na Ewę Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

GENIALNI LOKALNI GLOBALNI

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.