Nowy Sącz: Lucjan Stępień rezygnuje z kandydatury. Małgorzata Belska prezydentem Nowego Sącza?

W wyborczej ruletce kandydatów Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta Miasta Nowego Sącza pojawiały się już takie osoby jak Krzysztof Głuc, Janusz Adamek, Andrzej Bulzak, Andrzej Bodziony, Arkadiusz Mularczyk i Małgorzata Belska. Przewodniczący Komitetu Terenowego Prawa i Sprawiedliwości Lucjan Stępień, również rozważał możliwość startu w wyborach, które wyłonią następcę Ryszarda Nowaka.  Zdecydował jednak, że nie wystartuje, a swój głos odda kobiecie...

Wczoraj Lucjan Stępień poinformował, iż podjął jednak decyzję o wycofaniu swojej kandydatury. Jednocześnie podkreślił, że jego kandydatem na to stanowisko jest Małgorzata Belska i to właśnie ją popiera.

GoldenEgo

"Pragnę poinformować, iż po swoich refleksjach i rozważaniach, ze względów osobistych, podjąłem decyzję o wycofaniu swojej kandydatury na Prezydenta Miasta Nowego Sacza. Obserwuję szereg niewłaściwości w działaniach obecngo Prezydenta Miasta Ryszarda Nowaka. Kandydaci popierani przez Pana Prezydenta Nowaka nie zmieniają i nie poprawiają obecnej sytuacji w mieście. Do Ratusza należy wpuścić dużo świeżego powietrza. Tylko kluczowe zmiany i nowe twarze PiS-u dają szansę na zwycięstwo w nadchodzących wyborach" - pisze Lucjan Stępień.

Zaznacza, że od lat jest działaczem Prawa i Sprawiedliwości i nie czerpie z tego tytułu żadnych korzyści majątkowych oraz nie dba o stanowiska. Wyjaśnia, że jego poparcie dla Małgorzaty Belskiej jest wyrazem troski o dobro miasta i wynik wyborów.

"Pani Małgorzata Belska jest najodpowiedniejszą kandydatką na Prezydenta Nowego Sącza. Będę ją wspierał swą wiedzą i długoletnim doświadczeniem, aby ożywić miasto, by interes Sądeczan był priorytetem" - dodaje.

Podkreśla, że Belska, w przeciwieństwie do innych kandydatów, jest osobą wyjątkowo uczciwą, zaangażowaną i czynnie działającą w strukturach PiS.

"Jestem przekonany, że nasze Królewskie Miasto Nowy Sącz, pod rzadami Malgorzaty Belskiej, kobiety sukcesu-bizneswomen - będzie nabierać nowego rozmachu" - skwitował.

Fot. Twitter Małgorzaty Belskiej

TRADYCJATEXT

1 comment

 1. keisyr 20 Maj, 2018 at 19:37 Odpowiedz

  Prezydenta Nowaka i jego kolesiów trzeba usunąć z Ratusza !!! Nowak to skompromitowany człowiek który zrobił z Nowego Sącza dziadownię !!! Oto przyklady:
  – brak szybkiego połączenia drogowego i kolejowego z resztą Polski
  – brak nowych dróg (na przyklad Wegierska bis)
  – fatalny stan dróg i rozwiązań komunikacyjnych w mieście
  – brak multimodalnego węzła przesiadkowego w sasiedztwie dworca PKP łączącego komunikację kolejową, autobusową dalekobieżną, komunikacje miejską, taxi i rowery
  – stare autobusy MPK
  – zastój wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego (za rządów Nowaka nie wybudowano żadnego osiedla mieszkaniowego !!! )
  – nie odbudowany zamek
  – zrujnowany Park Strzelecki i miasteczko rowerowe
  – brak zespołu basenów kąpielowych
  – zaniedbane (zakrzaczone ) brzegi rzek, zwłaszcza Kamienicy
  – brak nowoczesnego stadionu dla Sandecji (za rządów Nowaka jeszcze funkcjonują toalety typu toj-toj !!!)
  – miasto skażone nietoperzami

Wypowiedz się w tej sprawie