Nowy Sącz: Lucjan Stępień rezygnuje z kandydatury. Małgorzata Belska prezydentem Nowego Sącza?

W wyborczej ruletce kandydatów Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta Miasta Nowego Sącza pojawiały się już takie osoby jak Krzysztof Głuc, Janusz Adamek, Andrzej Bulzak, Andrzej Bodziony, Arkadiusz Mularczyk i Małgorzata Belska. Przewodniczący Komitetu Terenowego Prawa i Sprawiedliwości Lucjan Stępień, również rozważał możliwość startu w wyborach, które wyłonią następcę Ryszarda Nowaka.  Zdecydował jednak, że nie wystartuje, a swój głos odda kobiecie…

wsb3

Wczoraj Lucjan Stępień poinformował, iż podjął jednak decyzję o wycofaniu swojej kandydatury. Jednocześnie podkreślił, że jego kandydatem na to stanowisko jest Małgorzata Belska i to właśnie ją popiera.

„Pragnę poinformować, iż po swoich refleksjach i rozważaniach, ze względów osobistych, podjąłem decyzję o wycofaniu swojej kandydatury na Prezydenta Miasta Nowego Sacza. Obserwuję szereg niewłaściwości w działaniach obecngo Prezydenta Miasta Ryszarda Nowaka. Kandydaci popierani przez Pana Prezydenta Nowaka nie zmieniają i nie poprawiają obecnej sytuacji w mieście. Do Ratusza należy wpuścić dużo świeżego powietrza. Tylko kluczowe zmiany i nowe twarze PiS-u dają szansę na zwycięstwo w nadchodzących wyborach” – pisze Lucjan Stępień.

Zaznacza, że od lat jest działaczem Prawa i Sprawiedliwości i nie czerpie z tego tytułu żadnych korzyści majątkowych oraz nie dba o stanowiska. Wyjaśnia, że jego poparcie dla Małgorzaty Belskiej jest wyrazem troski o dobro miasta i wynik wyborów.

„Pani Małgorzata Belska jest najodpowiedniejszą kandydatką na Prezydenta Nowego Sącza. Będę ją wspierał swą wiedzą i długoletnim doświadczeniem, aby ożywić miasto, by interes Sądeczan był priorytetem” – dodaje.

Podkreśla, że Belska, w przeciwieństwie do innych kandydatów, jest osobą wyjątkowo uczciwą, zaangażowaną i czynnie działającą w strukturach PiS.

„Jestem przekonany, że nasze Królewskie Miasto Nowy Sącz, pod rzadami Malgorzaty Belskiej, kobiety sukcesu-bizneswomen – będzie nabierać nowego rozmachu” – skwitował.

Fot. Twitter Małgorzaty Belskiej

FORDELEKT
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]