Nowy Sącz. Korki dają się kierowcom we znaki [ZDJĘCIA]

Nowy Sącz. Korki dają się kierowcom we znaki [ZDJĘCIA]

korki Nowy Sącz

Remont m.in. ronda pod szpitalem i okres przedświąteczny dają się kierowcom we znaki. Zarówno rano, jak i około godziny 15.00 tworzą się kilometrowe korki na nowosądeckich drogach. Wszystkie główne ulice ,,stoją” w obu kierunkach. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość lub w rower.

Dzisiaj nastąpiła zmiana organizacji ruchu na rondzie pod nowosądeckim szpitalem, czyli na skrzyżowaniu ulic: Młyńskiej, Kilińskiego, Krańcowej i Bulwaru Narwiku. Do 28 kwietnia zamknięta dla ruchu będzie ulica Krańcowa na dojeździe do skrzyżowania. Jednocześnie przywrócono możliwość przejazdu z ulicy Śniadeckich do ulicy Długosza, ale tylko do 21 kwietnia.

Objazdy w dalszym ciągu prowadzone są od strony ronda ulicami: Kilińskiego, Husarską, Rejtana i Długosza i od strony ul. Długosza ulicami: Rejtana, Husarską i Kilińskiego. Organizacja ruchu przewiduje możliwość przejazdu z ul. Rejtana przez ul. Śniadeckich w stronę ronda oraz w stronę ul. Długosza. Dojazd na ul. Młyńską od strony ronda będzie możliwy tylko i wyłącznie na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Dojazd do szpitala jest możliwy: od ul. Śniadeckich, od ronda oraz od ul. Matejki.

Trwa także remont skrzyżowania ulic: Nawojowska, Kolejowa, Łukasińskiego. Potrwa on do 15 kwietnia. Dzisiaj zmieniono również organizację ruchu na ul. Nawojowskiej na odcinku od ul. Grunwaldzkiej do ul. Al. Piłsudskiego. Ruch pojazdów na ul. Nawojowskiej na odcinku od. ul. Al. Piłsudskiego do ul. Grunwaldzkiej odbywa się prawą stroną z zachowaniem sygnalizacji świetlnej.

Dotychczas w trakcie wykonywania prac, ruch odbywał się stroną lewą, na której wkrótce zostanie położona pierwsza warstwa nawierzchni bitumicznej. Korki tworzą się również na wjazdach do centrum handlowych. Na sądeckich ulicach widać zbilżające się Święta Wielkanocne.

Fot. NS/
Iwona Kamieńska/
Kinga Nikiel-Bielak 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.