Nowy Sącz. Zmiana organizacji ruchu na rondzie pod szpitalem

Nowy Sącz. Zmiana organizacji ruchu na rondzie pod szpitalem

zmiana organizacji ruchu, rondo pod szpitalem

Od poniedziałku (11 kwietnia) od godziny 9.00 nastąpi zmiana organizacji ruchu na rondzie pod nowosądeckim szpitalem, czyli na skrzyżowaniu ulic: Młyńskiej, Kilińskiego, Krańcowej i Bulwaru Narwiku.

Do 28 kwietnia zamknięta dla ruchu będzie ulica Krańcowa na dojeździe do skrzyżowania. Jednocześnie przywrócono możliwości przejazdu z ulicy Śniadeckich do ulicy Długosza, ale tylko do 21 kwietnia.

Jak informuje Miejski Zarząd Dróg, objazdy będą w dalszym ciągu prowadzone od strony ronda ulicami: Kilińskiego, Husarską, Rejtana i Długosza i od strony ul. Długosza ulicami: Rejtana, Husarską i Kilińskiego. Organizacja ruchu przewiduje możliwość przejazdu z ul. Rejtana przez ul. Śniadeckich w stronę ronda oraz w stronę ul. Długosza.

Co więcej, w związku z zamknięciem ul. Młyńskiej ulica Matejki od Długosza będzie ulicą bez przejazdu ze zmianą organizacji ruchu na ruch dwukierunkowy. Tak samo ul. Matejki od ul. Mickiewicza. Ul. Śniadeckich pozostaje ulicą jednokierunkową z możliwością skrętu w ul. Młyńską w stronę prawą i lewą. Dojazd na ul. Młyńską od strony ronda będzie możliwy tylko i wyłącznie na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Dojazd do szpitala jest możliwy: od ul. Śniadeckich, od ronda oraz od ul. Matejki.

Fot. Kinga Nikiel-Bielak
Źródło: UM Nowy Sącz/
MZD

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.