Nowy Sącz. Kolejne zmiany w ruchu na rondzie pod szpitalem

Nowy Sącz. Kolejne zmiany w ruchu na rondzie pod szpitalem

zmiana organizacji ruchu na rondzie pod szpitalem

Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje o kolejnych zmianach na rondzie pod szpitalem. W poniedziałek i wtorek układana będzie ostatnia warstwa asfaltu. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość.

W poniedziałek (30 maja) od godziny 7.30 zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic: Młyńskiej – Kilińskiego – Krańcowej – Bulwar Narwiku, czyli na rondzie pod szpitalem. W tym czasie układana będzie warstwa ścieralna nawierzchni bitumicznej na prawym pasie ruchu.

 

Kierowcy będą mogli przejechać przez skrzyżowanie ul. Kilińskiego i Bulwar Narwiku dwukierunkowo, pasem znajdującym się od strony Kamienicy. Ulicą Krańcową będzie możliwy wjazd na rondo, jednak wyjazd z ronda tylko w kierunku ulic Kilińskiego – Bulwar Narwiku. Ulicą Pierackiego kierowcy przejadą od ul. Śniadeckich i Młyńskiej przez ul. Stolarską do ul. Kilińskiego. Ulica Młyńska będzie zamknięta dla ruchu na odcinku od ronda do wjazdu do szpitala.

Objazdy w dalszym ciągu będą prowadzone: od strony ronda – ulicami Kilińskiego, Husarską, Rejtana i Długosza oraz od strony ul. Długosza – ulicami Rejtana, Husarską i Kilińskiego. Dojazd do SOR i szpitala możliwy od ul. Śniadeckich i Matejki przez ul. Młyńską oraz od ul. Kopernika.

31 maja kolejna zmiana

Od wtorku (31 maja) od godziny 7.30 układana będzie warstwa ścieralna nawierzchni bitumicznej jezdni na lewym pasie ruchu. W związku z tym nastąpi kolejna zmiana organizacji ruchu. Przejazd będzie możliwy przez skrzyżowanie ulicami Kilińskiego – Bulwar Narwiku, dwukierunkowo pasem od strony szpitala. Ulicą Młyńską będzie można wjechać na rondo, jednak wyjechać już tylko w kierunku ulic Kilińskiego i Bulwar Narwiku. Kierowcy będą mogli przejechać także ulicą Pierackiego od ul. Śniadeckich i Młyńskiej przez ul. Stolarską do ul. Kilińskiego. Ul. Krańcowa będzie zamknięta dla ruchu

 

Objazdy będą prowadzone od strony ronda – ulicami Kilińskiego, Husarską, Rejtana i Długosza; od strony ul. Długosza – ulicami Rejtana, Husarską i Kilińskiego oraz dla ul. Krańcowej – ulicami Kilińskiego, Prażmowskiego i Nadbrzeżną. Dojazd do SOR i szpitala będzie możliwy od ul. Młyńskiej.

Źródło/Fot. UM w Nowym Sączu
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.