NOWY SĄCZ. Hip Hop Festiwal – to był totalny sztos

Hip Hop Festiwal 2021

DTS YOUNG. Młodzieżowe wydarzenie roku w Nowym Sączu. Hip Hop Festiwal. Piątek, 18 czerwca 2021. Amfiteatr Parku Strzeleckiego. Jak było? Genialnie!

Od czasów I edycji Hip Hop Festiwalu impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem młodych. W tym roku również nie zabrakło setek fanów muzyki. Przez siedem godzin mieliśmy okazję bawić się w towarzystwie gwiazd, ale również debiutantów.

Zaczęło się od występów początkujących artystów – sądeczan, jak i również gości z innych miast w Polsce. W międzyczasie na scenie pojawiali się tancerze – grupy z Pałacu Młodzieży – i „rozegrano” turniej Break Dance.

Około 20.30 rozpoczął się koncert I gwiazdy wieczoru – KARTKYego. W mgnieniu oka przestrzeń pod sceną zapełniła się po brzegi. Usłyszeliśmy hity takie jak Outside, Ballada Disidenta czy Karuzela. Nie zabrakło imprezowych pewniaków: utwór Tymka „Język ciała” i oczywiście „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari.

Następnie wbił O.S.T.R z hitem A.B.C. Impreza trwała w najlepsze! Usłyszeliśmy m.in. „Kochana Polsko” czy „Nie lubię poniedziałków”.

Last but not least….. Kubańczyk. Luźna atmosfera + mnóstwo ludzi śpiewających i tańczących = HIP HOP FESTIWAL 2021.

Czy było warto? Zdecydowanie TAK. Druga edycja zapisuje się w historii jako totalny sztos. Już rozpoczynamy odliczanie do kolejnego festiwalu w przyszłym roku 2022!

Co jeszcze czeka nas w najbliższym czasie w Parku Strzelecki? Przeczytaj: Park strzelecki otwarty, a także Jula i Filip Lato na rozpoczęcie Bezpiecznych Wakacji.

Logo DTS Young

Magdalena Koc

Fot. Magdalena Koc

 

Hip Hop Festiwal 2021

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.