Nowy Sącz – Florynka. Będzie zamknięta droga

Nowy Sącz – Florynka. Będzie zamknięta droga

Na drodze powiatowej nr 1576 K Nowy Sącz – Florynka wymieniana będzie nawierzchnia. W związku z tym kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Jak informuje Powiatowy Zarząd Dróg, prace prowadzone będą od 5 do 8 lipca w godzinach 8:00-18:00. W tych dniach zamykane będą wyznaczone odcinki trasy.

5 lipca nie będzie można przejechać od granicy miejscowości Królowa Górna i Bogusza do szkoły w Boguszy. 6 lipca zamknięty zostanie odcinek od tartaku w Królowej Górnej do granicy miejscowości Królowa Górna i Bogusza. 7 lipca prace będą prowadzone na odcinku od szkoły w Królowej Górnej do tartaku w Królowej Górnej, a dzień później – od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1575 Królowa Górna – Ptaszkowa – Grybów do szkoły w Królowej Górnej.

Kierowcy będą musieli korzystać z objazdu drogą wojewódzką nr 981 i drogą powiatową nr 1575 K Królowa Górna – Ptaszkowa – Grybów.

fot. ilustr. pixabay
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.