OSTATNI DZWONEK NA POZNANIE KANDYDATÓW NA PREZYDENTA NOWEGO SĄCZA!

OSTATNI DZWONEK NA POZNANIE KANDYDATÓW NA PREZYDENTA NOWEGO SĄCZA!

Celem Fundacji Pomyśl o Przyszłości jest podejmowanie oraz wpieranie wszelkich inicjatyw służących rozwojowi gospodarczemu naszego kraju i regionu, dlatego też Fundacja zaprosiła wszystkich kandydatów na urząd prezydenta miasta Nowego Sącza do udzielenia wywiadu.

Część z nich pozytywnie odpowiedziała na zaproszenie. W rozmowie skupiono się na wątkach istotnych dla rozwoju Nowego Sącza. Szczególną uwagę zwrócono na pomysły kandydatów związane z gospodarczym rozwojem Sądecczyzny.

Podczas ekskluzywnych spotkań z kandydatami padły pytania związane z transportowym wykluczeniem Małopolski i roli Sądeczanki, jak zwiększyć wpływy do budżetu miasta i jednocześnie podnieść wysokość wynagrodzeń Sądeczan, jak kandydaci będąc gospodarzem miasta współpracowaliby z lokalnymi przedsiębiorcami.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów opublikowanych na stronie Fundacji Pomyśl o Przyszłości . Wywiady zostały opublikowane w kolejności alfabetycznej. 

Jednocześnie pragniemy dookreślić, że Fundacja nie jest organizacją polityczną i nie reprezentuje żadnej z wybranych opcji politycznych. To grupa entuzjastów, którzy widzą szansę na rozwój gospodarczy Polski i regionu poprzez budowanie kapitału społecznego. Fundacja podejmuje współpracę ze wszystkimi środowiskami, które są zainteresowane rozwojem gospodarczym naszego kraju oraz naszej „małej Ojczyzny”. Fundacja silnie angażuje się w inicjatywy aktywizujące społeczeństwo do uczestnictwa w życiu gospodarczym naszego kraju i regionu. Dążymy do tego, aby Sądeczanie i Polacy wiedzieli jak funkcjonować w wolnorynkowej i globalnej gospodarce, aby czerpać z tego jak największe korzyści.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.