Nowy Sącz. Emilia walczy o awans do finału Miss Małopolski. Ostatnie dni na głosowanie!

Nowy Sącz. Emilia walczy o awans do finału Miss Małopolski. Ostatnie dni na głosowanie!

Emila

21-letnia Emilia Piechowicz walczy o awans do finału konkursu Miss Województwa Małopolskiego. Głosowanie trwa do 9 marca (sobota) do godziny 14:00.

Emilia, pełna pasji do mody i modelingu, jest też absolwentką i równocześnie ambasadorką stylu Szkoły Podstawowej nr 6 w Nowym Sączu, w której obecnie jej mama dzieli się wiedzą z nowymi pokoleniami. Obecnie sądeczanka studiuje kosmetologiĘ, pasjonuje się modą i modelingiem.
,,Artystyczna dusza Emilki odzwierciedla wartości kreatywności i elegancji, jakie kształtowała od najmłodszych lat w SP 6. Oddajmy nasze głosy na nowosądeczankę poprzez kliknięcie na poniższy link: https://www.facebook.com/share/pCmBakei72caFnEx/?mibextid=WC7FNe i polubienie jej zdjęcia nr 58 oraz także polubienie profilu konkursu Miss Województwa Małopolskiego”. Wesprzyjmy tę utalentowaną młodą kobietę, która z pasją podąża ścieżką modelingu” – zachęca nauczycielka SP6 Urszula Antkiewicz.

Aby polubienie na facebooku /udostępnienie było ważne należy koniecznie polubić/zaobserwować również profil Miss Województwa Małopolskiego.

– 1 polubienie zdjęcia jest ważne 0,5 pkt w ogólnej skali punktowej

– 1 udostępnienie zdjęcia jest ważne 1 pkt w ogólnej skali punktowej

Trzy kandydatki z największą ilością głosów otrzymają bezpośrednio awans do finału konkursu!

Czytaj także: Zima powróciła na Sądecczyznę. Biały puch pokrył regon [ZDJĘCIA]

Z naszego regionu startuje kilka dziewczyn. Jutro przedstawimy ich sylwetki. Na wszystkie możecie głosować —>TUTAJ.

Fot. Miss Małopolski 

Reklama