Nowy Sącz: darmowe szczepienia dla seniorów – przeciw grypie

Nowy Sącz: darmowe szczepienia dla seniorów – przeciw grypie

We wtorek (października) w Nowym Sączu rozpoczyna się akcja darmowych szczepień ochronnych przeciwko grypie dla sądeczan, którzy mają już za sobą 60. urodziny.

Szczepienia wykonywane będą w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „REMEDIUM” przy ul. Poniatowskiego 2 w Nowym Sączu.

Od dnia 2 października 2017 r. można zapisać się na szczepienia w siedzibie przychodni, w gabinecie zabiegowym (pok. nr 106) lub  pod numerem telefonu 18 52 11 706 wewn. 6 . Zapisy przyjmowane są w godzinach od 11. do 18.  i prowadzone będą do wyczerpania miejsc. Ostatecznej kwalifikacji do szczepienia dokonuje lekarz.

W ustalonym dniu szczepienia pacjent powinien zgłosić się z dowodem osobistym. Planowana data rozpoczęcia szczepień to 3 października 2017 r.  Pacjenci będą szczepieni szczepionką nowej generacji Vaxigrip Tetra. Szczepionka daje szeroką ochronę przeciwwirusową przeciwko czterem wirusom. Do tej pory stosowane były szczepionki tylko przeciw trzem wirusom.

Decyduje kolejność zgłoszenia.

Więcej informacji można uzyskać w Wydziale Zdrowia i Opieki Społecznej Urzędu Miasta Nowego Sącza od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:00 pod numerem telefonu 18 44 86 790.

Fot. ilustracyjne – pixabay

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.