Nowy Sącz. Czyń dobro jak śp. Paweł Mrozowski. Wyjątkowa zbiórka na 1. rocznicę śmierci

Nowy Sącz. Czyń dobro jak śp. Paweł Mrozowski. Wyjątkowa zbiórka na 1. rocznicę śmierci

Paweł Mrozowski, prokurator

Już za miesiąc 1. rocznica śmierci Sądeczanina Pawła Mrozowskiego. Zwierzęta kochał jak mało kto, dbał o nie. Na miarę możliwości polepszał jakość ich życia. Aby utrzymywać w pamięci wzorcową postawę względem naszych czworonożnych przyjaciół, wyjątkowy pomysł zainicjowała córka zmarłego.

– Mój Tata był największym miłośnikiem zwierząt. Dokarmiał koty przy miejscu, w którym pracował. Zawsze je ratował, zawoził do weterynarza. Wszystkie, nawet obce psy, przytulały się do niego. Nie znam innej osoby, która aż taką miłością obdarzała zwierzaki. Dlatego znając go, myślę, że byłby bardzo zadowolony ze zbiórki w jego imieniu na rzecz schroniska, któremu pomagał – mówi w rozmowie z DTS24 córka pana Pawła.

Inicjatywa polega na tym, aby na okoliczność 1. rocznicy śmierci Pawła Mrozowskiego utrwalać jego postawę i czynić dobro dla zwierzaków. Na platformie pomagam.pl powstała specjalna zbiórka. Zebrane fundusze powędrują na rzecz Stowarzyszenia Do Walki Z Bezdomnością Zwierząt „Przytul Mnie” w Nowym Sączu.

Nasze Stowarzyszenie ma na celu niesienie pomocy bezdomnym i właścicielskim zwierzętom. Obecnie większość naszych działań związanych jest z prowadzeniem Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Nowym Sączu. Dokładamy wszelkich starań , żeby utrzymywać je na najwyższym poziomie. Dbamy o wysoką jakość karmy i usług medycznych. Rozpieszczamy na maxa nasze ukochane „dzieciątka”. W miarę możliwości staramy się też otoczyć opieką zwierzęta starsze, chore, potrzebujące właścicielskie oraz koty wolnożyjące. Do biednych rodzin dostarczamy karmę i pomagamy finansować zabiegi, leczenie, szczepienia. Dzięki Waszej pomocy z roku na rok przybywa nam podopiecznych, którym możemy pomóc, nakarmić i wyleczyć – relacjonuje placówka.

Każdy, kto chciałby wesprzeć zwierzęta a jednocześnie podtrzymywać postawę śp. Pawła Mrozowskiego w 1. rocznicę jego śmierci, może to uczynić za pośrednictwem platformy pomagam.pl – POD TYM LINKIEM. Poniżej publikujemy plakat wykonany przez córkę zmarłego, gdzie znajduje się kod QR, który bezpośrednio przekierowuje do zbiórki.

Czytaj także: Targi edukacyjne w Nowym Sączu. Musisz tu być! Poznaj szczegóły

Fot. nadesłane JM / na wyłączny użytek DTS24

Reklama