Krynica-Zdrój. Za kilka dni pierwszy odcinek „Sanatorium Miłości”. Oto uczestnicy [ZDJĘCIA]

Krynica-Zdrój. Za kilka dni pierwszy odcinek „Sanatorium Miłości”. Oto uczestnicy [ZDJĘCIA]

Sanatorium Miłości, gdzie kiedy, uczestnicy, Krynica-Zdroj, gdzie oglądac, zapowiedź

Już za niewiele ponad tydzień emisja premierowego odcinka znanego i przez wielu lubianego programu „Sanatorium Miłości”. Przedstawiamy uczestników 6.edycji, którzy brali udział w telewizyjnym show, nakręconym na Sądecczyźnie.

Prowadząca program Marta Manowska przyznaje, że krynicka edycja będzie wyjątkowa ze względu na udział „silnych osobowości”. – Każdy z uczestników ma wyrazisty charakter, który nie dawał się do końca poznać w grupie, ale po każdej takiej rozmowie odkrywałam tych ludzi na nowo, widziałam ich głębiej, delikatniej, z całym ogromem ich przeżyć i przemyśleń – przyznaje.

W programie, którego 1. odcinek będzie można obejrzeć 10 marca o godzinie 21.20 na antenie TVP 1 wystąpią: Elżbieta z Nowej Woli, Małgorzata z Sobótki, Maria z Czarnowa, Janina z Warszawy, Maria Luiza z Gliwic, Teodezja z Krosna, Stanisław z Kenmare (Irlandia), Andrzej z Milanówka, Zygmunt z Krakowa, Stefan (Szemud), Tadeusz z Krzyżanowic oraz Ryszard z Krakowa.

Dla fanów programu zagadką mogą być nie tylko losy bohaterów, ale teraz historyczna decyzja, którą pod koniec turnusu ogłosi Marta Manowska. Poniżej zdjęcia uczestników, którzy przyjechali na Sądecczyznę, aby przeżyć przygodę życia.

Czytaj także: Umowa podpisana. NEWAG dostarczy 22 pojazdy „Impuls 2” dla Województwa Śląskiego

Fot. materiały prasowe „Sanatorium Miłości” / TVP

WYBORY 2024

REPERTUAR KINA SOKÓŁ

Reklama