Nowy Sącz: czołowe zderzenie na ul. Witosa

Dwie osoby w szpitalu, dwa zniszczone samochody, wyciek płynów eksploatacyjnych i całkowita blokada ulicy. Taki był efekt zderzenia  samochodów marki Renault Scenic i Fiata Panda, do którego doszło wczoraj, ok. godz. 14.30, na ul. Witosa.

W momencie pojawienia się ekip ratowniczych jeden z samochodów znajdował się na poboczu drogi, drugi zaś na środku jezdni blokując ruch. Pojazdami podróżowały dwie kobiety i obydwie zostały poszkodowane. Kierująca Renaultem była uwięziona we wraku samochodu. Do jej uwolnienia strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego. Na miejsce wypadku przybyła także karetka pogotowia, która zabrała obydwie kobiety do szpitala.

Strażacy zabezpieczyli  miejsce zdarzenia, wykonali sorpcję wycieków płynów eksploatacyjnych oraz uprzątnęli jezdnię. Działania ratownicze trwały dwie godziny.

Ze wstępnych informacji wynika, że kobieta kierująca Renaultem z niewiadomych przyczyn zjechała na przeciwległy pas jezdni.

fot. KM PSP Nowy Sącz

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.