Nowy Sącz: policja potrzebuje pomocy w ustaleniu przyczyn wypadku na obwodnicy

Komenda Miejska Policji prowadzi postępowanie w sprawie wypadku, do którego doszło 20 maja 2017 roku około godziny 14.05 na obwodnicy północnej, w rejonie mostu nad Dunajcem. Policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia (szczególnie do kierowcy Volkswagena Golfa III, koloru ciemnego) o pomoc w ustaleniu przebiegu  wypadku.

wsb3

- Samochód marki Opel zderzył się z pojazdem marki Honda – mówi mł. asp. Iwona Grzebyk – Dulak z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. - W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała pasażerka opla. Volkswagen Golf miał przejeżdżać obok miejsca, w którym doszło do wypadku, więc kierowca mógł być świadkiem.

Wszystkie osoby, które mogą mieć na ten temat jakieś informacje, proszone są  o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę (18) 442 42 57, sekretariatem Wydziału Kryminalnego sądeckiej komendy: (18) 442 42 51 bądź też z oficerem dyżurnym, pod numerem alarmowym 997.

 

FORDOSOLATO

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.