Nowy Sącz. Auto złamało betonową latarnię

Nowy Sącz. Auto złamało betonową latarnię

Nowy Sącz, ul. Łukasińskiego- samochód osobowy wypadł z drogi i złamał betonową latarnie

W nocy z piątku na sobotę na ulicy Łukasińskiego w Nowym Sączu doszło do groźnego zdarzenia, w wyniku którego złamała się betonowa latarnia. Gdy służby dotarły na miejsce, sprawcy nie było w pobliżu.

Tuż przed godziną 1:00 na ulicę Łukasińskiego zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nowym Sączu. Strażacy zastali Audi A4 leżące na lewym boku na chodniku. Betonowa latarnia, w którą uderzyło auto, była złamana. Pojazd był wyposażony w instalację na propan-butan.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia i dokładnie przeszukali wnętrze uszkodzonego samochodu, w tym bagażnik. Nikogo nie znaleźli. W międzyczasie zakręcili zawór na butli z gazem i poinformowali firmę odpowiadającą za oświetlenie uliczne, że jedna z latarni została zniszczona. Auto postawiono na koła, a następnie rozłączono w nim instalację elektryczną.

Przeszukano przyległy teren pod kątem obecności osób mogących podróżować samochodem. Nikogo nie odnaleziono – relacjonują funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej.

Działania strażaków trwały pół godziny. Na miejscu pozostali jeszcze policjanci, którzy wyjaśniali przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Do tematu powrócimy.

fot. PSP w Nowym Sączu


Czytaj też:

Prąd. Wyłączenia przeszkodzą w świątecznych przygotowaniach

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.