Nowy Sącz: 1 lipca sprawdzisz za darmo stan techniczny samochodu

Darmowe sprawdzenie stanu technicznego auta będzie możliwe dzięki Międzynarodowemu Stowarzyszeniu Policji IPA Region Nowy Sącz oraz Komendzie Miejskiej Policji w ramach akcji „Bezpieczny wyjazd na urlop” .

Diagnostycy Stacji Kontroli Pojazdów w sobotę 1 lipca br. w godz. od 9:00 do 13:00 będą sprawdzać najważniejsze podzespoły samochodów, m.in.: zawieszenie, układ kierowniczy, hamulce, regulację świateł.

- Zaznaczamy, że nie jest to coroczne badanie techniczne pojazdu wpisane do dowodu rejestracyjnego, lecz sprawdzenie stanu technicznego pojazdu i upewnienie się przed wyjazdem, że poruszamy się sprawnym samochodem – podkreśla mł. asp. Iwona Grzebyk – Dulak z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

W okresie wakacyjnych urlopów sądeccy policjanci prowadzą szereg akcji związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym, m.in.: „Bezpieczne Wakacje”, „Bezpieczne Wyjazdy” i „Bezpieczne Powroty”.

Partnerem akcji „Bezpieczny wyjazd na urlop” jest Moto Sowa - Wojciech Sowa, Wielopole 140.

fot.pixabay.com

 

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.