Nowożeńcy zamiast kwiatów na swoim ślubie, zebrali datki dla Sądeckiego Hospicjum

Nowożeńcy zamiast kwiatów na swoim ślubie, zebrali datki dla Sądeckiego Hospicjum

To, że sądeczanie mają ogromne serca, nie pozostawia wątpliwości. Widać to między innymi podczas zbiórek dla chorych dzieci, ale nie tylko… Wspierają również seniorów, czy placówki, które zapewniają godne przeżycie ostatnich dni. Nowożeńcy podczas swojego ślubu zebrali pieniądze dla Sądeckiego Hospicjum. Każdy taki gest realnie wspiera działalność stowarzyszenia.

,,Państwo Magdalena Owsianka – Korońska i Marcin Koroński i Rafał przekazali kwotę 1589 zł na rzecz Sądeckiego Hospicjum. Postanowili wspólnie, że zamiast kwiatów na ich uroczystość, poproszą gości o przekazanie środków finansowych na rzecz Sądeckiego Hospicjum. Hojni goście podczas uroczystości wrzucili do hospicyjnej puszki ww. kwotę” – podzielił się radosną wiadomością w mediach społecznościowych dyrektor hospicjum Mieczysław Kaczwiński.

Przedstawiciel placówki podziękował zarówno nowożeńcom, jak i gościom za dar serca i zadeklarował, że pieniądze zostaną przekazane na potrzeby podopiecznych.

,,Życzymy szczęścia i ludzkiej życzliwości na nowej drodze życia” – winszował młodym.

Coraz więcej osób decyduje się na podobne gesty. Prowadzą zbiórki na cele charytatywne na pogrzebach bliskich, ślubach, czy innych uroczystościach. Zdecydowanie warto promować takie gesty. Niech podobnych akcji będzie coraz więcej!

Nowożeńcom życzymy tylko pięknych dni!

Czytaj także: Oszustwo za pobraniem. Grybowianka otrzymała paczkę, której nie zamawiała… Policja ostrzega

Fot. Sądeckie Hospicjum