Nowości płytowe. SOK filmowo

„Fantazja filmowa” to tytuł płyty Hadriana Filipa Tabęckiego, Leszka Mieczkowskiego i Sądeckiej Orkiestry Kameralnej, która niebawem pojawi się w sklepach muzycznych. Ale zanim się to stanie, już pojawiła się na muzycznej półce „Dobrego Tygodnika Sądeckiego” i w naszym redakcyjnym odtwarzaczu.

wsb3

Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał o Sądeckiej Orkiestrze Kameralnej albo SOK nie słyszał (tych może być zdecydowanie więcej), to pojawienie się na rynku płyty jest doskonałą okazją, by te zaległości nadrobić. Nie da się już niestety nadrobić nieobecności na legendarnym koncercie Voo Voo z Sądecką Orkiestrą Kameralną. Jak to się zwykle mawia – kto nie był… Niech liczy na kolejne dobre projekty muzyczne z ich udziałem. A czas oczekiwania może wypełnić słuchaniem „Fantazji filmowej” czyli ośmiu suit po brzegi wypełnionych aranżacjami Leszka Mieczkowskiego oraz Hadriana Filipa Tabęckiego w interpretacji SOK. W największym skrócie na jaki pozwala nam tutaj miejsce – uczta od światowej klasyki filmowej po „Reksia” i „Porwanie Baltazara Gąbki”. Mecenasem płyty jest firma Wiśniowski.

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.