Nowosądecka piękność podbija Instagram. Olę Nowak podgląda już blisko dwa miliony osób (zdjęcia)

Nowosądecka piękność podbija Instagram. Olę Nowak podgląda już blisko dwa miliony osób (zdjęcia)

Ola Nowak, instagram, influencerka, Nowy Sącz, zdjęcia, moda, tiktok

Ależ ta kobieta robi furorę. Nowosądeczanka Ola Nowak jest obecnie w ścisłej czołówce polskich influencerek. Na swoim instagramowym koncie zgromadziła już ponad milion siedemset tysięcy obserwujących.

Urodziła się 25 maja 1995 roku i wychowywała w Nowym Sączu. Tutaj jest jej dom. Potem coraz częściej zaczęła wyjeżdżać do Warszawy. Sporo udzielała się na platformie Youtube, co nie przeszkodziło jej w studiowaniu. Razem z Nadią Długosz rozpoczęła współtworzenie kanału „Beksy”. Wcześniej otrzymała duże wsparcie od panów z „Abstrachuje TV”, którzy w znacznym stopniu pomogli Aleksandrze w promocji. Ona sama potrafiła jednak dokonać najważniejszego, czyli obronić się własną twórczością i pomysłowością. Na dzień dzisiejszy Ola Nowak skupia się na prowadzeniu własnego konta na Instagramie, które przynosi jej olbrzymie profity. Według magazynu Forbes zajmuje miejsce TOP 10 w gronie polskich influencerek.

Czy w minionym roku udało się Oli zrealizować wszelkie zamierzenia? Influencerka zdradziła, że nie udało się tylko wyzbyć nałogu, z którego chciała wyjść. Poza tym osiągnęła wszystkie swoje cele jakimi były między innymi: dojście do założonej przez siebie wagi, znalezienie nowego hobby, lepsze odżywianie, nauka języka obcego, wyprawa na wymarzone wakacje, spełnienie marzenia, rozpoczęcie bardziej aktywnego trybu życia i spędzanie większej ilości czasu z bliskimi.

Wygląda na to, że Ola chce teraz podkręcić częstotliwość tanecznej pasji. Dosłownie kilkadziesiąt minut temu ogłosiła, że poszukuje „trenero – partnera” do tańca towarzyskiego. Ktoś chętny?

Czytaj także: Serce Gabrysi słabło. Tysiące innych dały mu szansę

Fot: instagram.com/ola_nowak

Share on twitter
Share on facebook