Nowi dyrektorzy w urzędzie miasta Nowego Sącza i komendant Straży Miejskiej wybrani

Nowi dyrektorzy w urzędzie miasta Nowego Sącza i komendant Straży Miejskiej wybrani

Dziś prezydent Ludomir Handzel przedstawił trzech kolejnych nowych dyrektorów oraz nowego Komendanta Straży Miejskiej.

– Wczoraj obradowała komisja konkursowa, rozstrzygnięto cztery konkursy. Serdecznie gratuluję osobom, które je wygrały. Mam nadzieję, że nowi dyrektorzy będą wspierać dobrą zmianę w Nowym Sączu. Zostaną przed nimi postawione zadania tak, aby jakość życia w Nowym Sączu zauważalnie wzrosła w ciągu pięciu lat – powiedział prezydent Ludomir Handzel.

 

Dyrektorem Nowosądeckiego Urzędu Pracy został Jarosław Gliński. Do tej pory pracował w Sądeckim Urzędzie Pracy na stanowisku Kierownika Działu Zatrudniania ds. Cudziemców.

Dyrektorem Wydziału Księgowości i Budżetu jest Agnieszka Golańska, która od 18 lat pracuje w Urzędzie Miasta Nowego Sącza, w Wydziale Analiz Budżetu Miasta.

Wydziałem sportu pokieruje Tomasz Baliczek. Jest instruktorem pływania oraz fizjoterapeutą. Prowadzi szkołę Pływania TB Tomasz Baliczek. Angażuje się w wiele imprez o charakterze sportowym oraz charytatywnym.

Komendantem Straży Miejskiej został Ryszard Wasiluk, który powróci na to stanowisko po siedmiu latach. Wasiluk w czerwcu 2005 r. wygrał konkurs na komendanta Straży Miejskiej w Nowym Sączu pokonując ośmiu rywali. Jest policyjnym negocjatorem. Ukończył studia na Wyższej Oficerskiej Szkole Samochodowej w Pile oraz na Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Pracował w Wydziale Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Nowym Sączu oraz w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie.  W 2011 roku został zwolniony z pracy w sądeckiej straży miejskiej. Był w konflikcie z wiceprezydentem Jerzym Gwiżdżem.

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.