Nowe ustalenia: 4-letnia dziewczynka miała zginąć z rąk własnej matki

Nowe ustalenia: 4-letnia dziewczynka miała zginąć z rąk własnej matki

Zagórzany, morderstwo, nie żyje 4-letnia dziewczynka

Jak wynika z pozyskanych przez naszą redakcję nieoficjalnych dotąd informacji, wczorajsze zdarzenie, w którym śmierć poniosła 4-letnia dziewczynka miało mieć charakter kryminalny. Służby nie potwierdzają jeszcze tych informacji, ale jak dowiedzieli się dziennikarze DTS24, do śmierci dziewczynki miała przyczynić się jej matka, która następnie próbowała popełnić samobójstwo.

O tragedii w Zagórzanach informowaliśmy wstępnie – TUTAJ. Po pierwszych, szczątkowych wiadomościach, oficer prasowy gorlickiej policji podkom. Gustaw Janas doprecyzował, że około godziny 13.30 służby przyjęły zgłoszenie z Centrum Powiadomienia Ratunkowego. Pod numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, który dostrzegł przez okno, że w domu znajdują się dwie ranne osoby. Służby ratunkowe podjęły natychmiastowe działania. W akcji brali udział strażacy, ZRM i policjanci. Po siłowym wyważeniu drzwi okazało się, że w domu znajdują się dwie osoby: 40-letnia kobieta i jej 4-letnia córka. Obrażenia dziewczynki były na tyle duże, że wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Finalnie, poszkodowana 4-latka nie została przetransportowana helikopterem do szpitala, jej życia nie udało się uratować. Życie zachowała natomiast 40-letnia matka, którą Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował do szpitala w Gorlicach. Przez wiele godzin na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora.

Fot. halogorlice.info

Czytaj także: Nowy Sącz. Finał sprawy znikających banerów. Sędzia ukarała winnego

WAŻNE!

Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym: 116 123
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111

Czynny od poniedziałku do piątku od godz. 14.00-22.00 (połączenie bezpłatne)

Kryzysowe Telefony Zaufania 116 123  i 116 111 powstały z myślą o osobach, które z różnych powodów nie mają możliwości bezpośredniego kontaktu z psychologiem.

Każdy z konsultantów posiada wyższe wykształcenie specjalistyczne – psychologiczne lub pokrewne oraz przeszedł cykl szkoleń z zakresu telefonicznej pomocy psychologicznej. 

plakat

Reklama