Polski.Bus i Voyager: nowe trasy z Małopolski

Gorlice, Brzesko, Wysowa-Zdrój, Szczecinek oraz Ustronie Morskie – między innymi do tych miejscowości pasażerowie będą mogli dojechać dzięki połączeniu sił dwóch przewoźników. Bilety na podróże od 24 marca są dostępne w cenach już od złotówki. Złotówkę trzeba też zapłacić za rezerwację.

Pasażerowie PolskiBus.com mają do dyspozycji ofertę codziennych połączeń w ramach ośmiu nowych linii:

  • Tarnów – Kraków, 43 kursy
  • Nowy Sącz – Brzesko – Kraków, 21 kursów
  • Gorlice – Tarnów – Kraków, 12 kursów
  • Gorlice – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków, 6 kursów
  • Nowy Sącz – Zakopane, 2 kursy
  • Wysowa – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków, 2 kursy
  • Krynica Zdrój – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków – Katowice – Częstochowa – Łódź – Poznań – Piła – Szczecinek – Koszalin – Ustronie Morskie – Kołobrzeg, 1 kurs
  • Gorlice – Nowy Sącz – Zakopane, 1 kurs

– Z przyjemnością ogłaszamy połączenie sił z naszym trzynastym partnerem. Voyager to największy przewoźnik w Małopolsce, który zdobył zaufanie pasażerów świadcząc profesjonalne i najwyższej jakości usługi. Ponad 21 lat doświadczenia mówi samo za siebie. Nasi pasażerowie z pewnością docenią bogatą ofertę składającą się z aż 17 miast w ramach ośmiu nowych linii. Jestem przekonany, że ta współpraca okaże się sukcesem – mówi Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com.

Połączenia będą realizowane przez autokary Setra, Mercedes i Bova. Pasażerowie będą mogli odbyć podróż na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem.

Podczas podróży obowiązuje regulamin przewozów Voyager Transport, który dostępny jest TUTAJ.

Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się TUTAJ oraz TUTAJ.

 fot. pixabay.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.