Polski.Bus i Voyager: nowe trasy z Małopolski

Gorlice, Brzesko, Wysowa-Zdrój, Szczecinek oraz Ustronie Morskie - między innymi do tych miejscowości pasażerowie będą mogli dojechać dzięki połączeniu sił dwóch przewoźników. Bilety na podróże od 24 marca są dostępne w cenach już od złotówki. Złotówkę trzeba też zapłacić za rezerwację.

wsb3

Pasażerowie PolskiBus.com mają do dyspozycji ofertę codziennych połączeń w ramach ośmiu nowych linii:

  • Tarnów – Kraków, 43 kursy
  • Nowy Sącz – Brzesko – Kraków, 21 kursów
  • Gorlice – Tarnów – Kraków, 12 kursów
  • Gorlice – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków, 6 kursów
  • Nowy Sącz – Zakopane, 2 kursy
  • Wysowa – Nowy Sącz – Brzesko - Kraków, 2 kursy
  • Krynica Zdrój – Nowy Sącz – Brzesko – Kraków – Katowice – Częstochowa – Łódź – Poznań – Piła – Szczecinek – Koszalin – Ustronie Morskie – Kołobrzeg, 1 kurs
  • Gorlice - Nowy Sącz – Zakopane, 1 kurs

- Z przyjemnością ogłaszamy połączenie sił z naszym trzynastym partnerem. Voyager to największy przewoźnik w Małopolsce, który zdobył zaufanie pasażerów świadcząc profesjonalne i najwyższej jakości usługi. Ponad 21 lat doświadczenia mówi samo za siebie. Nasi pasażerowie z pewnością docenią bogatą ofertę składającą się z aż 17 miast w ramach ośmiu nowych linii. Jestem przekonany, że ta współpraca okaże się sukcesem – mówi Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com.

Połączenia będą realizowane przez autokary Setra, Mercedes i Bova. Pasażerowie będą mogli odbyć podróż na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem.

Podczas podróży obowiązuje regulamin przewozów Voyager Transport, który dostępny jest TUTAJ.

Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się TUTAJ oraz TUTAJ.

 fot. pixabay.

FORDELEKT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.