Nowa Wieś. Zderzenie dwóch samochodów osobowych

Nowa Wieś. Zderzenie dwóch samochodów osobowych

wypadek Nowa Wieś

Wczoraj wieczorem w miejscowości Nowa Wieś (gmina Łabowa) zderzyły się dwa samochody osobowe: honda i peugeot. Do zdarzenia doszło około 21:20.

Pojazdami podróżowały łącznie cztery osoby. Kierowca i pasażerowie hondy nie zgłaszali żadnych dolegliwości. Natomiast kierująca peugeotem w momencie przybycia służb wciąż znajdowała się w samochodzie i skarżyła się na ból. Kobieta otrzymała pierwszą pomoc z rąk strażaków, a następnie trafiła pod opiekę załogi karetki pogotowia ratunkowego i została przewieziona do szpitala.

– Działania strażaków polegały na udzieleniu kwalifikowanej pomocy osobie poszkodowanej, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych, kierowaniu ruchem wahadłowo – relacjonują druhowie OSP Nowa Wieś.

W działaniach trwających ponad dwie godziny uczestniczyli strażacy z JRG w Krynicy-Zdroju, a także z OSP Nowa Wieś i OSP Łabowa. Policjanci pracowali nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności zdarzenia.

fot. OSP Nowa Wieś

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.