Produkcja Viaplay. „Rodzina”, czyli o tym jak wujek Radosław Pietrzkiewicz trenuje Roberta Ruchałę

Produkcja Viaplay. „Rodzina”, czyli o tym jak wujek Radosław Pietrzkiewicz trenuje Roberta Ruchałę

Wczoraj na platformie Viaplay Polska ukazał się film dokumentalny z pochodzącym z Nowego Sącza trenerem Radosławem Pietrzkiewiczem w roli głównej. Szkoleniowiec jest prywatnie wujkiem Roberta Ruchały.

Odcinek zatytułowany „Rodzina” to kolejna produkcja z cyklu „KSW za kulisami”. Materiał jest poświęcony trenerowi Radosławowi Pietrzkiewiczowi, który jest znaczącą postacią w budowaniu kariery sądeckiego wojownika Roberta Ruchały.

– Jestem reżyserem strategii do walk. Z Robertem rozmawiamy. Szukam mu rozwiązań do tego jak walki poprowadzić. Presja ciąży ogromna, ponieważ Robert jest postrzegany jako zawodnik, gdzie płaszczyzny parterowe są jego mocniejszą stroną. I wiadomo, że jak jest sukces to ojców sukcesu jest sto tysięcy a jak coś przydarzy to się szuka winowajcy. Czuję ogromną presję w takiej walce, tym bardziej, że jestem z nim emocjonalnie mocno związany – mówi Radosław Pietrzkiewicz w odcinku „Rodzina”.

W filmie dokumentalnym poznajemy kulisy początku współpracy Roberta Ruchały z Radosławem Pietrzkiewiczem. Dowiadujemy się wielu ciekawostek (to mama Roberta połączyła w trening obydwóch panów). Produkcja zawiera także wypowiedzi członków rodziny sądeckiego przedstawiciela federacji KSW.

Czytaj także: Sądecczyzna głosuje. Politycy, sportowcy, aktorzy, artyści przy urnach [FOTOGALERIA]

Fot: prt sc viaplay polska

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama