Nowa inwestycja WSB-NLU. Powstaje kompleks, który zaspokoi wszystkie potrzeby studentów

student's house

Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu to uczelnia absolutnie wyjątkowa, która istnieje na rynku już od 30 lat. Największa na Sądecczyźnie placówka edukacyjna właśnie wkracza na zupełnie nowy poziom. Nowa oferta edukacyjna i coraz większa liczba studentów to jeden z powodów, dla których WSB-NLU postanowiło zainwestować w nowy kompleks. Gdzie stanie nowy budynek i co będzie się w nim znajdować?

Inwestycja na miarę dzisiejszych czasów – WSB-NLU stawia na jeszcze większą nowoczesność

Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University to jedna z najbardziej nowoczesnych placówek w Polsce. Uczelnia od wielu lat stawia na innowację i kreatywność, a przy tym nieustannie się rozwija. 30-lecie placówki to też wielka okazja do zmian. Jakich?

WSB-NLU inwestuje w rozwój swojego kampusu. Na terenie należącym do uczelni powstanie nowy, maksymalnie nowoczesny kompleks. To największa inwestycja w historii tej placówki. Wielopiętrowy budynek powstanie przy ul. Zielonej 27 w Nowym Sączu.

Zaplanowano szereg udogodnień dla studentów oraz wykładowców. Wszystko po to, by każdemu uczyło i pracowało się jak najlepiej!  Choć start inwestycji zaplanowano na maj 2022 r., WSB-NLU jest już po pierwszych wstępnych pracach architektonicznych. Co powstanie w nowym budynku WSB-NLU? Między innymi:

  • sześć nowoczesnym, kompleksowo wyposażonych sal wykładowych, które zapewnią jeszcze lepszą możliwość kształcenia na miejscu – w Nowym Sączu, jak i na odległość, dzięki formule RealTime Online i CloudA;
  • podziemne parkingi dla studentów oraz wykładowców;
  • mieszkania dla dydaktyków – opcja na weekendy, by zapewnić im maksymalny komfort;
  • aż 180 miejsc noclegowych dla studentów WSB-NLU.

Nowoczesny kompleks pozwoli nowosądeckiej szkole wejść na jeszcze wyższy poziom.

Najciekawsze kierunki na WSB-NLU – co przyciąga uwagę studentów?

WSB-NLU od wielu lat może się pochwalić bardzo rozbudowaną ofertą edukacyjną. Dodatkowo co roku pojawiają się nowe kierunki, które odpowiadają zapotrzebowaniu obecnego rynku pracy. Studenci, którzy chcą podjąć studia na uczelni WSB-NLU mogą studiować m.in. zarządzanie, informatykę i psychologię.

Tym, co jednak wyróżnia uczelnię w Nowym Sączu, jest bardzo szeroki wybór specjalizacji. Na przykład na studiach na kierunku Zarządzanie studenci mogą wybrać takie specjalności jak np.: Analityk biznesowy, Specjalista ds. BHP, Specjalista ds. rachunkowości oraz Zarządzanie w administracji publicznej. W przypadku kierunku Informatyka również można wybrać wiele specjalności jak Game developer, Grafika komputerowa i multimedia, Projektant aplikacji biznesowych i Analityk cyberbezpieczeństwa.

W przypadku jednolitych studiów magisterskich na kierunku Psychologia studenci mogą postawić na takie specjalności jak np. Psychologia w biznesie, Neuropsychologia oraz Psychologia kliniczna i osobowości. Co ważne, jeszcze większy wybór specjalności jest dostępny dla obecnych i przyszłych słuchaczy na studiach podyplomowych!

Studia podyplomowe na WSB-NLU

Dużo nowych studentów na WSB-NLU wybrała w tym roku studia podyplomowe. Co sprawia, że nowosądecka uczelnia jest tak atrakcyjną opcją dla nieco starszych studentów?

Głównymi przyczynami są przede wszystkim innowacyjność oraz orientacja na obecne warunki na rynku pracy. W praktyce oznacza to, że słuchacze na kierunkach podyplomowych mogą wybrać swoją specjalizację i zdobyć wiedzę i umiejętności, które mogą od razu wdrożyć w swoim życiu zawodowym.

Studenci na WSB-NLU chwalą sobie również naukę w trybie RealTime Online, czyli studia przez internet w trybie interakcyjnym. Wykłady są transmitowane przez nowoczesną platformę, na której ma miejsce również interakcja pomiędzy studentami i wykładowcami. Studenci szukają sposobów na poprawę swoich szans na rynku pracy, a nauka na WSB-NLU jest w tym bardzo pomocna.

Przeczytaj także:

W sobotę wielkie święto WSB-NLU! Będzie huczna zabawa

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.