No i wszystko jasne! Sławomir Kmak ponownie dyrektorem krynickiego szpitala

Dyrektorem powiatowego szpitala w Krynicy-Zdroju im. Józefa Dietla został ponownie Sławomir Kmak. Dzisiaj przedstawiciele starostwa zaakceptowali jego kandydaturę i tym samym mężczyzna oficjalnie został kolejny raz szefem placówki. 

wsb3

– Wczoraj odpowiadał na pytania kilkuosobowej komisji pod przewodnictwem starosty nowosądeckiego Marka Pławiaka. W rozmowach brała też udział Halina Depcik, która wystartowała w konkursie – poinformowali przedstawiciele Powiatu Nowosądeckiego.

Sławomir Kmak jest z wykształcenia prawnikiem, ukończył również Zarządzanie w Administracji oraz Zarządzanie w Służbie Zdrowia. Pełni także funkcję radnego miasta Grybów. Od 2012 roku był szefem szpitala w Krynicy-Zdrój, ale z powodu zakończenia sześcioletniego kontraktu trzeba było ponownie ogłosić konkurs na stanowisko.

Szpital pod jego rządami znacznie się rozwinął i zmodernizował. 22 stycznia br. oddano do użytku nowe skrzydło placówki za 22 mln zł. Końcem marca lecznica otrzymała również 5,7 mln złotych dofinansowania do specjalistycznego sprzętu.

Rozmowę z dyrektorem o nowym skrzydle możecie przeczytać poniżej.

Pacjent ze swoją ulubioną płytą

Fot. Starostwo Powiatu Nowosądeckiego

 

 

 

JULAPO
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]