No i wszystko jasne! Mamy kolejnego kandydata na prezydenta Nowego Sącza

Nie było wielkim zaskoczeniem, że kandydatem zjednoczonej opozycji został Leszek Zegzda, sprawujący obecnie funkcję członka Zarządu Województwa Małopolskiego. Już od kilku tygodni deklarował swoją chęć walki o fotel włodarza miasta. Jednak dopiero dzisiaj oficjalnie potwierdzono jego start w jesiennych wyborach. 

Jest on kandydatem Koalicji Obywatelskiej, czyli wszystkich ugrupowań, które w lutym podpisały wspólną deklarację wyborczą, czyli PO, KOD-u, Nowoczesnej, SLD, Młodych Demokratów, Młodych Nowoczesnych, Ogólnopolskiego Strajku Kobiet i Odpowiedzialnych Obywateli.

TLENOTERAPIA

- To jest dopiero początek pewnej drogi. Zwieńczenie będzie w jesieni. Zamierzamy wygrać najbliższe wybory samorządowe nie tylko w Nowym Sączu, ale także w województwach w Polsce. W przygotowanym programie będziemy podkreślać samorządność, a do jego tworzenia zaprosimy mieszkańców. To oni wybiorą tego prezydenta, który będzie gwarantem realizacji tych zadań. To co przed nami, to zwycięstwo samorządnością - powiedział  wówczas poseł Andrzej Czerwiński.

Leszek Zegzda jest drugim, po Iwonie Mularczyk, oficjalnie potwierdzonym kandydatem ubiegającym się o fotel prezydenta Nowego Sącza. Jak podkreślił w rozmowie z nami, czeka na merytoryczne argumenty kontrkandydatki. Możliwe, że do walki dołączy także Ludomir Handzel oraz Krzysztof Głuc. (O tym pisaliśmy tutaj) 

- Studzę emocje wszystkim, którzy uważają, że ta kandydatura sprawiła, że moje szanse poszybowały w górę. To jest ciężka kampania. Wiemy z jakim przeciwnikiem mamy do czynienia. Spodziewam się przeróżnych akcji, dlatego trzeba do tego bardzo poważnie podchodzić. Trzeba pokazywać pozytywny program i nie dać się wciągać w awanturę, bo sądzę, że tutaj będzie taka strategia, która sprawi, że ludzie będą wybierali pomiędzy złym, a gorszym. Ja chce, aby wybierali pomiędzy dobrym, a lepszym - podkreślał w rozmowie z Dobrym Tygodnikiem Sądeckim.

Briefing prasowy Leszka Zegzdy Leszek Zegzda - kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Nowego Sącza.

Opublikowany przez Platforma Obywatelska Nowy Sącz Środa, 25 lipca 2018

 

Iwona Mularczyk: nie jestem tylko żoną mojego męża [FILM]

Fot. UMWM

FORD OSO

2 comments

  1. mieszkaniec NS 25 Lipiec, 2018 at 22:21 Odpowiedz

    trzeba wybrać kogoś kto myśli o Nowym Sączu a nie takich co tylko myslą o swojej karierze. Pani Iwona to nie wie gdzie kandyduje bo to co do tej pory powiedziała to chyba na posła. źle ja przygotował Arkadiuszek, natomiast Pan Leszek to tylko mówił o mostach , drogach ale żadnych pieniędzy nie dał. gdzie jest bardzo woływowym członkiem zarządu Województwa,
    Pan europoseł Tomaz Poręba to mysli , że sądeczanie to osły jak nie wybiorą Iwonki to Nowy Sącz nic nie dostanie od rządu. I tak nic nie dostał do tej pory chodź prezydent Nowak pochodzi z PIS, Chyba to świadczy o słabośći naszych posłów, bo Poręba mówi ,że morze pieniędzy idzie na podkarpacie bo tam rządzi PIS to jak się to ma do Nowego Sącza gdzie sądeczanie do tej pory głosowali na PIS.Prezydent Nowak i jego zastępca dostali od rządu mniej pieniędzy na most niż Pan Pawłowski na miasteczko multimedialne na ul. Tarnowswkiej to skandal.
    Odnośnie sadeczanki drogi do Brzeska to tylko prezydent Gwiżdż mówił. że to kiełbasa wyborcza, twierdził że trzeba starą drogę zmodernizować bo sądeczanka nie powstanie w najbliższym czasie,

  2. Wojtek D 24 Sierpień, 2018 at 17:14 Odpowiedz

    Po co wy tak nadajecie na ten PIS ? , to jest bez sensu. Pis został wybrany przez Państwo więc niech działa do końca swoich dni … Jeśli o NS chodzi to tylko Pan Handzel ma jakiekolwiek doświadczenie.

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.