Iwona Mularczyk: nie jestem tylko żoną mojego męża [FILM]

Dziś po raz pierwszy Iwona Mularczyk - kandydatka PiS na prezydenta miasta Nowego Sącza spotkała się z mediami. Krótka konferencja odbyła się na nowosądeckim rynku.

wsb3

- Zdaję sobie sprawę z tego, że walka o Nowy Sącz będzie brutalna i jestem na to przygotowana. Mam wyznaczony cel. Chcę zmienić to miasto i jestem otwarta na współpracę i mieszkańców. Jestem osobą, która dąży do porozumienia, ale też mam swoje wyznaczone cele. Twardo stąpam po ziemi, ale jestem też skłonna do kompromisów, jeżeli przekonują mnie do tego argumenty - mówiła Iwona Mularczyk

Priorytetem dla Iwony Mularczyk jest rozwój komunikacji drogowej i kolejowej. Jak deklaruje, zamierza się mocno zaangażować w realizację projektu budowy drogi - ,,sądeczanki", planuje spotkać się z mieszkańcami i włodarzami gmin, przez które ma przebiegać trasa.

Tworzenie nowych żłobków i przedszkoli, sport i rekreacja oraz infrastruktura z tym związana - to kolejne aspekty, na których chce się skupić.

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.