Niosą pomoc i dumę Sądecczyźnie. Byli u Kuby Wojewódzkiego, teraz ruszają w trasę

Niosą pomoc i dumę Sądecczyźnie. Byli u Kuby Wojewódzkiego, teraz ruszają w trasę

Krzysztof Horowski, Wojciech Szczęsny, Positive Ways, Kuba Wojewódzki, Dawid Kulig dziennikarz Rytro Sucha Struga

Krzysztof Horowski i Wojciech Szczęsny z Fundacji Positive Ways byli gośćmi Kuby Wojewódzkiego. Obydwaj panowie przynoszą dumę naszemu regionowi. Wielokrotnie wspierali potrzebujące dzieci. Są żywym dowodem na to, że swoją pasję można łączyć z niesieniem pomocy.

– Kilka miesięcy temu brałem udział w imprezie, która nazywa się Positive Ways. To są fani motoryzacji, egzotycznych, sportowych samochodów, którzy nie tylko lubią sobie pojeździć, ale także organizują aukcje – rozpoczął Kuba Wojewódzki.

Z podkreśleniem wyjątkowej działalności Krzysztofa i Wojtka, Kuba Wojewódzki zwrócił się nie tylko do siedzących na kanapie: Fagaty i członków kabaretu Ani Mru Mru, lecz także do setek tysięcy swoich widzów. Chwilę później Krzysztof Horowski i Wojciech Szczęsny stali się centralnymi postaciami programu. Dzięki temu o ich działalności mogła dowiedzieć się jeszcze większa grupa odbiorców.

Positive Ways jest tworzone z naszej wspólnej pasji do samochodów i chęci niesienia pomocy chorym dzieciom. Już od 2013 roku skupiamy właścicieli sportowych samochodów, których przybywa na naszych drogach. Dajemy im możliwość uczestnictwa w zapierających dech, motoryzacyjnych wyprawach. Nasze eskapady są pełne adrenaliny i niepowtarzalnych wrażeń. Positive Ways zostało zainicjowane przez ludzi, którzy sercem i duszą oddają się czterem kółkom. Masz sportową furę? Nie zastanawiaj się i ruszaj z nami!

Pomogą dzieciom z wadami serca
Już w przyszłym tygodniu (8 czerwca) rozpocznie się kolejna odsłona Positive Ways. Jak mówi Krzysztof Horowski, w tym roku samochodowa rodzina jeździć będzie dla dzieciaków z wadami serca. Podczas dziesięciu dotychczasowych edycji udało uzbierać się ponad 4,3 mln zł! Tegoroczna edycja wystartuje 8 czerwca w Warszawie. Właściciele super aut przemieszczą się do Krakowa, aż po Beskid Niski. Finał odbędzie się w Hotelu Heron. – Szacuje się, że w Polsce, każdego dnia rodzi się 10 dzieci z nieprawidłowościami anatomicznymi serca, a każdego roku diagnozuje się je u około 3 – 3,5 tysiąca dzieci. Większość małych pacjentów wymaga pilnych zabiegów operacyjnych już we wczesnym okresie życia – dowiadujemy się z tegorocznej kampanii. Poniżej zwiastun.

Czytaj także: Nowy Sącz. Zakaz na energetyki? „Teraz kupujemy więcej świństwa”

Fot. player.pl

Reklama